עלו ליגה כבר בפורים

כמה חודשים אחרי שירדה לליגת המשנה, קריית שמונה טסה חזרה לליגת העל. בשבת דרסה הרכבת של רב"ש את אשקלון. איזי שרצקי: "העיקר שיש לנו צעירים בהרכב" ורן בן שמעון? הוא מעדיף לחכות עם החגיגה

יום ראשון 28 פברואר 2010
שלמה חסיד
 הפועל עירוני  קריית שמונה טסה חזרה לליגת העל. בסוף השבוע דרסה הרכבת הצפונית של רן בן שמעון  1:3 את הפועל אשקלון המשתפרת, שעוד הבקיעה ראשונה ודמיינה ניצחון. כעת, עושה רושם, כלום לא ימנע מהשכנה של נסראלה דייט חוזר עם ליגת העל, וכבר בפורים יש לנו עולה אחת.

איזי שירצקי, הבעלים הגאה, מרוצה: "בוודאי שאני שמח. קבוצת הנוער שלנו בצמרת, אנחנו משלבים בהרכב של הבוגרים הרבה מאוד שחקנים צעירים. אנחנו בדרך הנכונה. אבӜ עוד לא עושים סיכומים, יש עדיין קיזוז של נקודות, ונקווה שבסוף הדרך יתברר שאנחנו עולים ליגה. אני מקווה שאם נעלה הפעם נתקע יתד בליגת העל, כי אני חושב שמגיע לנו להיות שם".

הפעם רן בן שמעון ישאר אצלכם?

&nbsɰ;נקווה שהוא ימשיך. יש לו חיבור מצוין עם הקבוצה, והוא מבחינתנו האיש הנכון במקום הנכון".

אלברטו כהן, מהאוהדים הבולטים, כבר חוגג: "אחרי תקופה לא טובה שהייתה לנו הקבוצה התחברה, היא משחקת כדורגל שמח ומוכיחה שאנחנו גדולים על הליגה הזאת. כל משחק שלנו זה באנקר, בטח בבית. אנחנו מבקיעים הרבה גולים, כייף לראות את הקבוצה ואנחנו בדרך הנכונה, למרות שעדיין לא עלינו".

הפועל קריית שמונה עלתה ליגה לפני שנתיים וחצי ועם רן בן שמעון כמאמן ואיתו כמאמן זכתה בכרטיס לגביע אופ"א בעונתה הראשונה בליגת העל. בסיום העונה, בן שמעון העדיף לעבור למכבי תל אביב, מישל דיין מונה במקומו, פוטר ואחריו פוטר גם אלי כהן. בן שמעון הגיע בסיום העונה שעברה, אך לא הצליח להשאיר את הקבוצה המידרדרת ליגה. העונה, עם 11 נקודות יתרון על המקום השߜישי, הוא עדיין לא מרגיש בטוח.

רן בן שמעון מעדיף לשמור על שתיקה: "כרגע אני לא מתראיין וגם אחרי המשחק אמרתי לעיתונאים שאני לא מדבר. אולי עוד חודש חודשיים יהיה מקום לתת ראיונות. כרגע אנחנו עדיין בשלבים של עשייה וכלום לא סגוۨ. אני לא רוצה להישמע קלישאתי ולהגיד שהכול עדיין פתוח ויש קיזוז נקודות, אבל מה לעשות שזה המצב ולכן כלום לא בכיס שלנו ונצטרך לעבוד קשה בשביל לעלות".

לעומתו מאמן העבר של הקבוצה ותושב העיר, שמעון הדרי,  מרשה לעצמו יותר Ӥתיחות: "קריית שמונה תעלה ליגה, זה ברור. היא קבוצת ליגת על לגיטימית גם היום, ורק קומדיה של טעויות מנעה ממנה להישאר בליגה הראשונה. כל הכבוד לאיזי שרצקי על המפעל שבנה בעיר, זה מביא המון גאווה. אני בטוח שבשנה הבאה בליגת העל נבוא מוכנים ונדע איך לשחות בין הכרישים".   

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק