עשו בושות לאלונה

תקיפתו של גיא עזורי היא כפיות טובה של אספסוף צמא דם כלפי הבעלים של המועדון, שהשקיעה את הנשמה בקבוצה ולא מגיע לה שיקלקלו לה את המותג המדהים שבנתה. לשלמה חסיד נמאס מאוהדי הפועל באר שבע

יום ראשון 28 פברואר 2010
שלמה חסיד
  כל אוהד בארץĠמאחל לעצמו בעלים כמו אלונה ברקת. היא האוהדת מספר אחת של הקבוצה שלה, משקיעה את הלב והנשמה בבאר שבע, ואחרי שחילצה את הקבוצה מהשנים הרעות שעברו עליה, היא בדרך הנכונה להחזיר את המועדון למקומו הראוי בצמרת.

ברקת לא חוסכת שקל. היא השקיעה בשחקנים, בצەות, באנשי מנהלה. הכול אצלה סופר דופר מקצועני, וגם אם לקבוצה יש חבלי קליטה בליגת העל, בשנה הבאה לא תהיה למועדון בעיה להתנחל בצמרת - ממש כמו שמכבי נתניה התקשתה בשנה שבה שבה אל הליגה הראשונה.

אבל מי שמפריע לאלונה ליישם את תוכנית הפרחת הנגב הם דווקא האוהדים שלה. אם הם לא ישנו את התנהגותם, זה רק עלול לחבל לאלונה בתוכניות, ומי יודע אם יהיה לה כייף להשקיע במועדון בעתיד.

האוהדים חייבים להבין שיש דרך למחות. לתקוף את המאמן זה לא חוקי, לא לגיטימי וכמובן גם עושה יחסי ציבור גרועים למועדון̮ האם זה מגיע לאלונה ברקת? כמובן שלא. האם זה מזיז לאוהדים? נראה לי שהתשבה ברורה.

ברקת כבר הודיעה שעד סוף העונה גיא עזורי הוא המאמן, ובעיקרון מומלץ היה לאוהדים להתיישר לפי הקו הזה, אלא שלעזורי נמאס והוא עזב. לא נראה לי שאלונה היא מסוג האנשים שאۡפסוף צמא דם יכתיב לו מהלכים, מה גם שכל מאמן אחר יתקשה לתפקד באווירה כזאת, אפילו אם הוא באר שבעי במקור, כמו שבג'מעאה של וסרמיל אוהבים.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק