כבש ובישל: טל מאיר

בני לוד הכניעה את מכבי באר שבע 1:4, ככשחקנה טל מאיר כובש שער ומבשל עוד שניים. מאיר אמר בסיום: "אני שמח שעשינו רצף של שישה משחקים ללא הפסד, אבל עוד לא נשארנו". כפר סבא ניצחה בחוץ את בת ים. תיקו בין עראבה לנצרת עילית

יום שני 01 מרץ 2010
שלמה חסיד

הפועל בני לוד הכניעה היום את מכבי באר שבע בקרב תחתית 1:4, כשכוכב המשחק היה טל מאיר, בנו של שחקן העבר של בנۙ יהודה, רוני "במבי" מאיר, המשמש כיום כסקאוטר של אבי נמני במכבי תל אביב. 

באר שבע הגיעה למשחק, במסגרת המחזור ה-24 בליגה הלאומית, עם הראש בפרשה בה היא מסובכת, כאשר היו"ר שלה, מוטי אבוקסיס, עדיין במעצר, והדבר ניכר היטב במגרש.

בדקה ה-37 בישל מאיר את הראשון, הפעם למוחמד כבהא. מאיר בעט בעיטת עונשין משלושים מטר שהגיע לכבבהא, אשר המשיך פנימה בראשו מתוך הרחבה.

בדקה ה-60 הכפילה לוד את התוצאה. מאיר הגביה כדור קרן לחמודי כיאל, ששוב נגח פנימה מהרߗבה.

בדקה ה-80  יצאה לוד להתקפה מתפרצת, ואבו הנזה בעט לרשת את השלישי.

ינון ברדה, חלוצה של באר שבע, צימק שתי דקות אחרי זה בנגיחה, ובדקה ה-88 נקבעה תוצאת המשחק כשגל גבע הוריד לטל מאיר, שמעשרים מטר בעט היטב לחיבורۙם.

טל מאיר אמר בסיום: "אני שמח שאנחנו ממשיכים ברצף המוצלח של שישה משחקים ללא הפסד. מריך להמשיך כי עוד יש קיזוז של נקודות ועוד לא נשארנו".

במשחק נוסף שנערך היום ניצחה הפועל כפר סבא בחוץ את עירוני בת ים 1:3.
Ȋ
 
שלומי משה כבש ראשון לבת ים בדקה ה-48, אבל כפר סבא הגיבה בשלושער. חמד אמראי איזן חמש דקות מאוחר יותר במצבע יחיד, נתן שקורי הוסיף שער משלו כעבוןר רבע שעה, ופטריק דופלה חתם את התוצאה בדקה התשעים כשבעט מתוך הערבוביה ופנימה. 
<Ţr/> במשחק שנעל את המחזור נפרדו אחווה עראבה ונצרת עילית בתיקו 1:1. גוסטירדזה כבש לעראבה בדקה ה-47 אחרי שחלף על שני שחקנים, ואלירן חודדה איזן מהנקודה הלבנה בדקה התשעים אחרי עבירה של מחמוד עבאס שהורחק.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק