אוחנה: מרגש לנצח בחוץ משחק כזה

המאמן הזמני של הנבחרת לאחר הניצחון על רומניה: רציתי שנפגין משחק טוב ועשינו את זה. רומניה היא נבחרת פיזית ומהירה, אבל עשינו עבודה מושלמת מבחינה הגנתית. בניון: ונקווה שמכאן נמשיך להשתפר

יום רביעי 03 מרץ 2010
שלמה חסיד

 שמחה והמון חיוכים היו בחדר ההלבשה של נבחרת הכדורגל של ישראל לאחר הניצחון 0:2 על רומניה.

בסיום המשחק אמר אלי אוחנה שהדריך את הנבחרת לראשונה ורשם ניצחון ראשון על נבחרת רומניה: "אני מאד מתרגש. אני רק מאמן זמני למשחק הזה, אבל גם עבורי וגם עבור נבחרת ישראל מרגש לנצח בחוץ נבחרת כמו רומניה. תנאי המגרש לא היו מושלמים, אבל שיחקנו מצוין בהגנה והבקענו פעמיים. אני מאד שמח ומתרגש".

אוחנה הוסיף: "כשאתה מөחק עם נבחרת לאומית אתה תמיד רוצה לנצח. רציתי שנפגין משחק טוב ועשינו את זה. רומניה היא נבחרת פיזית ומהירה, אבל עשינו עבודה מושלמת מבחינה הגנתית והצלחנו לשמור על רשת נקיה".

אוחנה נשאל ע"י העיתונות המקומית האם הוא מצפה לקבל באופן קבוע את תפקיד המאמן וענה: "אני לא חושב קדימה יותר מדי. קיבלתי את המשימה הזו ועשיתי כמיטב יכולתי. זה המשחק הראשון שלי כמאמן ואולי גם האחרון אבל אני לא ממהר. אני עדיין צעיר, וכרגע אני פשוט שמח מאד. ישראל לא ניצחה בחוץ הרבה זמן, וזה היה חשוב לנו מאד".  <ȯp>

קפטן הנבחרת, יוסי בניון, שכבש את השער הראשון, אמר בסיום לאתר ההתאחדות לכדורגל: "אני שמח מאד על הניצחון. זה נותן הרגשה טובה ונקווה שמכאן נמשיך להשתפר ממשחק למשחק כדי שנגיע מוכנים לקמפיין".

שלומי ארבייטמן שחזר לנבחרת לאחר תקופה ממושכת אמר: "שיחקנו כדורגל מצוין. נתנו את הנשמה על המגרש. אני חושב שמגיעות מחמאות גדולות לאלי אוחנה שהעמיד אותנו מצוין על המגרש. אלי עצמו אמר שאולי הוא יהיה מאמן הנבחרת בעתיד ואולי לא - אבל אני חושב שמגיע לו. כמו שאלי אמӨ, אני מקווה שזה לא היה המשחק האחרון שלו. נלחמנו על המגרש ומגיע שאפו לכולם".

איתי שכטר: "תמיד כיף לשחק בנבחרת. ניצחנו משחק קשה מול רומניה, וכל משחק בנבחרת, ידידות או רשמי, הוא מרגש מאד. נתנו הכל על המגרש ואני שמח מאד שניצߗנו. זו התחלה טובה לקמפיין הבא".

בירם כיאל: "היה משחק קשה. רומניה נבחרת חזקה מאד אבל הצלחנו לעצור אותם ולא לתת להם להגיע לשער שלנו. ידענו שהכח שלהם הוא במצבים הנייחים ובהגבהות לרחבה אבל עצרנו אותם וידענו לנצל את המצבים שӔגענו אליהם".

רוברטו קולאוטי: "היה משחק טוב שלנו ואני מאד שמח על כך. תמיד טוב לנצח. זה נותן ביטחון, ועכשיו אנחנו צריכים להמשיך באותה הדרך".

גילי ורמוט: "זה היה משחק חוץ קשה מול יריב לא̠קל במגרש בוצי ולא טוב, אבל המשחק הזה נותן עוד ניסיון לצעירים ולכל הנבחרת. עצם העובדה שהיינו כולם ביחד עוזרת לנו בגיבוש".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק