קשטן, אל תעשה את הטעות הזו

כל מי שיודע מה באמת קורה במכביתל אביב מבין שאין לקשטן סיכוי להצליח בה. אם קשטן לא רוצה לגמור את הקריירה, מוטב לו שיתרחק ממכבי תל אביב

יום שישי 05 מרץ 2010
שלמה חסיד
קשה להבין מה מתחולל במוחו של דרור קשטן. איך הוא לא מבין לאיזו מלכודת הוא נופל, מה יש לו להפסיד, ואיך אין לו סיכוי להרוויח.

אתמול קשטן נפגש עם מיץ' גולדהאר שהציע לו להגיע בעונה הבאה ללמכבי תל אביב. קשטן טרם השיב להצעה אבל לא דחה אותה. כלומר: הוא שוקל אותה.

ואני שואל: מה יש לשקול כאן בדיוק? האם הקרקע בשלה למהלך כזה? האם קשטן יחליק בטבעיות לג'וב? ברור לכולם שלא.

אני אישית חשבתי בעבר שאבי נמני לא צריך להתמנות למאמן מכۑי תל אביב, ושיערתי שדוחפים אותו בכוח לג'וב. אבל נמני הצליח במכבי הרבה מעל המשוער. הקבוצה שלו התנחלה במקום השלישי המכובד, הוא משלב צעירים, משחק כדורגל עם סקס אפיל, ניצח כבר את חיפה ובית"ר, ורק את הפועל הוא לא הצליח לנצח.

לטעמי האישי, נמני הוציא השנה את המקסימום ממכבי, כשלכולם ברור שחיפה והפועל תל אביב גדולות על שאר הליגה. האם קשטן היה מוציא ממכבי יותר השנה? ברור שלא.

אם קשטן יגיע בשנה הבאה למכבי, ישוו אותו לנמני. כל צעד שלו ימדד בזכוכית מגדלת, כשעננה של ספקות תרחף מעל ראשו. כולם יזכרו לו שהיה שותף לתרגיל מסריח בעטיו נעקר נמני ממכבי בלי סיבה מספקת. אפילו ניר קלינגר לא היה צריך לשאת גיבנת כזאת.

ברור שקשטן לא יהנה מעידוד מהיציעים. גם שחקני הרכש שיביא לא יקלטו יפה בקבוצה. הקהל, בצדק, ישמור אמונים לאבי נמני - האיש שהרעיۣ עליהם אהבה אינסופית בעשרים השנה האחרונות, תמיד ענה לטלפון, תמיד התייצב כשקראו לו ותמיד שם את האוהדים בראש סולם העדיפויות.

ואגב, בקרוב אבי נמני יככב בערוץ 2. לא יודע איזה טענות יש ל"עובדה" נגד אבי נמני. כולי תקווה שאילנה דיין, שחושבת את עצמה משום מה לרשות השופטת והמבצעת גם יחד, תתרסק שוב, כמו במקרה הסר"ן מהצבא שקילף ממנה בבית המשפט 300 אלף ש'.

את אבי נמני אני מכיר היטב, היכרות ארוכת שנים, מעמיקה ורצינית. ואני חותם לכם - כל הטענות נגדו הן עורבא פרח אחד גדולĮ

נמני לא טיפש. הוא יודע כמה אנשים מחכים לו בפינה, והוא לא ירשה לעצמו למעוד, ולספק אפשרות לתוכנית תאבות רייטינג כמו עובדה לעשות עליו סיבוב.
  

תגובות

טלספורט בפייסבוק