תהיה כאן מהומה גדולה

מקוߨביו של אבי נמני מספרים: הוא המום מכך שגולדהאר נפגש עם דרור קשטן ויודע שיש במערכת גם אנשים נגדו. אחד המקורבים: "יהיה כאן בלאגן גדול". גם שמו של ראובן עטר עלה כמועמד

יום שישי 05 מרץ 2010
דורון ברגר
סערת רוחות במכߑי ת"א. החל מאתמול בערב, אז פורסם לראשונה כי הבעלים של הקבוצה מיץ' גולדהאר נפגש עם דרור קשטן ושוחח איתו ככל הנראה גם על האפשרות שהוא ימונה לתפקיד זה או אחר בעונה הבאה במכבי ת"א.

אבי נמני, מאמן הקבוצה, עסק אמש בעיקר בהרےעת הרוחות וביקש מנציגי האוהדים שלא לעורר מהומות. נמני שוחח עם אוהדים בטלפון ולאחרים שיגר מסרונים במטרה למנוע תוהו ובוהו.

מקורב לנמני אמר הבוקר ל-telesport: "נמני יודע מי מנסה לעשות לו כיפה אדומה. נמני יודע שיש ېנשים נגדו והוא יודע שתהיה כאן מהומה גדולה במקרה שעבדו עליו. לא יעזור כלום, ברור שהלכו כאן מאחורי גבו. נמני חשב שהוא יהיה הסמכות המקצועית הבכירה בעונה הבאה אבל עכשיו כבר ברור לו כי מיץ' דולגהאר בודק אפשרויות אחרות".

שם נוסף שעלה כמועמד להߦטרף למכבי ת"א כמאמן בעונה הבאה הוא שמו של ראובן עטר, איתו כבר נערכו שיחות גישוש שונות. עטר הוא מהמאמנים המצליחים בשנים האחרונות בליגת העל, אם כי אינו מזוהה בשום דרך עם מכבי ת"א, בה הוא מעולם לא שיחק ולא עסק בתפקיד מקצועי כזה ېו אחר.

יש להזכיר כי גולדהאר חזר והעביר אתמול את המסר כי הוא סומך על הצוות המקצועי הנוכחי וכי הוא זה שיוביל את מכבי ת"א גם בעונה הבאה, אולם במקביל גולדהאר הורה לראשי המועדון שיהיו כפופים לנציגו ז'ק גולדינסקי.

 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק