רוני לא היה צריך לשחק עם הנבחרת

אלכס פרגוסון, מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, לא אהב את החלטתו של החלוץ לשחק מול נבחרת מצריӝ. רוני סוחב פציעה בברכו ולמרות שהתלונן על כאבים, השלים 86 דקות במשחק הנבחרת. הסקוטי הוסיף: "ווין לא יודע מתי להגיד לא"

שבת 06 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

בסוף השבוע האחרון נודע לאלכס פרגוסון ולקבוצתו כי החלוץ האנגלי, מייקל אוואן, נפצע וגמר את העונה. שוב. פציעה של מייקל אוואן לפני סיום העונה̠אינה מפתיעה, אבל כעת על פרגוסון לשמור ככל הניתן על הכוכב, ווין רוני, הסוחב פציעה בשבועיים האחרונים.

ווין רוני התלונן בשבוע שעבר על כאבים ופתח על ספסל הקבוצה בגמר גביע הליגה מול אסטון וילה. רוני החליף במחצית השנייה את הפצוע האנגלי, מייקל אוואן, ואף כבש במשחק. למרות הפציעה והכאבים, רוני התייצב אצל פאביו קפאלו והשלים 86 דקות במשחק הידידות מול מצרים.המנג'ר הסקוטי של יונייטד, אלכס פרגוסון, לא אהב את העובדה כי הכוכב שלו השתתף זמן כה רב במשחק ידידות בידיעה שהוא מסכן את עצמו ואמר: "לא חושב שהוא היה צריך לשחק ביום רביעי עם הנבחרת האנגלית. לרוני יש בעיה, הוא לא יודע מתי להגיד לא".

פרגוסון המשיך וא۞ר: "ביום ראשון האחרון הוא אמר לנו שהוא מרגיש כאבים ופתח על הספסל בגמר הגביע. לפתע הוא פותח בהרכב הנבחרת האנגלית. אני מאוכזב מווין, אני לא מבין למה הוא לא התחלף מוקדם יותר. ווין הוא אדם מאוד נמרץ. הוא לא מסוגל לשבת, הוא תמיד מחפש תעסוקה. גם אם אנחנו יӕשבים כל הקבוצה ונחים במלון הוא חייב לעבור מאחד לאחד, מתהלך בלי הפסקה. אדם חייב לקחת לעצמו זמן למנוחה לפעמים".

ועל המנג'ר האיטלקי של הנבחרת לא היה לו דבר רע להגיד: "פאביו בחר את ה-11 הטובים ביותר שלו. הניצחון היה חשוב ולכן אני לא יכוӜ להאשים אותו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק