אי אפשר לשבור את רוחנו

אברהם גרנט, יצא בראיון פטריוטי לכמ אמצעי התקשורת באנגליה, בעקבות ההעפלה של קבוצתו אתמול לחצי גמר הגביע האנגלי: "אני שמח עכשיו באותה מידה כמו ששמחתי שהעפלתי עם צ'לסי לגמר ליגת האלופות"

יום ראשון 07 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 למרות שהיא יודעת שבעונה הבאה היא תשחק בצ'מפיונשיפ, פורטסמות' של אברהם גרנט ממשיכה להפתיע לטובה. 

הניצחון של גרנט אתמול, 0:2 על בירמינגהאם וההעפלה לחצי גמר הגביע האנגלי, הפכה את המאמן הישראלי לכוכב וליקיר אוהדי פומפי והתקשורת האנגלית. תמונתו של גרנט מאושר, והראיון שקיים אחרי המשחק, מרצדים בכותרות הראשיות של כל העיתונים הגדולים בממלכה. 

גרנט, יצא בראיון נרגש לכל כלי התקשורת לאחר ההישג ۔מדהים של שחקניו, שבקושי קיבלו שכר העונה ואמר: "אפשר לשבור הרבה דברים, אבל את הרוח של פורטסמות' אי אפשר לשבור. הרוח של השחקנים היתה גבוהה, למרות שרבים חשבו שנישבר בגלל הבעיות הכלכליות, אבל את רוחנו אי אפשר לשבור".

גרנט, יצא מגידרו בעקבות ההישג העצום של פורטסמות', והשווה אותו אפילו להעפלה שלו עם צ'לסי לגמר ליגת האלופות: "יש רגעים בחיים שלך שאתה תמיד תזכור וזה אחד מהרגעים האלה. הייתי שמח שהעפלנו לגמר ליגת האלופות ואני שמח עכשיו באותה מידה. אנחנו לא יודעים מה יהיה בעוד יום או בۢוד שעה, אבל אנחנו תמיד ניתן את הכול ונעשה הכול על המגרש".

גרנט, התייחס לעונש שקיבלה קבוצתו וההליכה לפירוק בעקבות הקשיים הכלכליים ואמר: "אני תמיד מכבד את החוקים, אבל חוקים צריכים להיות הגיוניים. המועדון הזה ראוי יותר מכל מועדון אחר לߩחק בוומבלי. השחקנים והאוהדים הם קורבנות לדברים שנעשים ע"י אחרים".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק