יש תקווה: 'אנדיוני' ניצחו. 1:2 לצ'ילה

גביע דייויס: הצמד אנדי רם ויוני ארליך גברו במשחק נהדר 7:6, 6:7, 6:2, 1:6, 0:6 על הצמד הצ'יליאני קאפדווייל ואגילאר והותירו את הכחולים לבנים בתמונה. בשני: דודי סלע יתמודד מול גונסאלס והראל לוי מול מאסו

יום ראשון 07 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 לאחר פתיחה גרועה מול צ'ילה, נבחרת ישראל בזכות אנדי רם ויוני ארליך גברו 7:6, 6:7, 6:2, 1:6, 0:6 על הצמד הצ'יליאני פול קאפדוויל וחורחה אגילאר. כעת צ'ילה מוליכה 1:2 בסידרה מול ישראל. 

ביום שני יתמודד דודי סלע במשחק המכריע מול פרננדו גונסלאס ואם הוא ינצח, יצטרך הראל לוי לגבור על הצ'יליאני ניקולס מאסו כדי להכריע את הסידרה כולה.

אנדי רם אמר לאחר הניצחון: "היה לנו את הרצון לעשות את זה ובזכות ההתߞדה עשינו את זה. תענוג כאן, אנחנו שמחים. כיף לנצח, אנחנו עדיין בתמונה. דודי יעלה חזק מחר ואנחנו מקווים להשוות את הסידרה". 

מהלך המשחק:

במערכה הראשונה אנדיוני היו בתמונה לכל אורכה, כאשר הӦמד פול קאפדוויל וחורחה אגילאר היוו יריב עיקש ושמרו על התרון 6:7 לאחר שובר שיוויון. במערכה השנייה כמעט אותו סיפור, כאשר אנדיוני הצליחו לשמור על משחק ההגשה ולנצח 6:7 (9:11 בשובר השיויון).

במערכה השלישית הצ'יליא۠ים חזרו לתמונה ביותר קלות, עם ניצחון 2:6 מהיר וחלק. במערכה הרביעית לעומת זאת אנדיוני עשו זאת בדיוק ואפילו טוב יותר מול הצמד הצ'יליאני 1:6 וחזרו למאבק על המשחק במערכה החמישית והמכרעת. 

במערכה החמישית אנדוӠי פתחו מצויין עם 0:3 חלק, כאשר שברו פעמיים משחק הגשה של הצמד הציליאני.זה המשיך נהדר ובצורה נהדרת - 0:6 לאנדיוני וניצחון במשחק.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק