לא זוכר ביקוש כה גדול לכרטיסים

מחר: הפועל ראשל"צ - אס"א ת"א!בגמר גביע המדינה בכדוריד גברים. יו"ר האיגוד מבטיח חגיגת כדוריד. עידן מימון, ראשל"צ: "רוצים לשבור את המנחוס". איציק חליפי, אס"א: "יהיה גמר טוב ומהנה"

יום שני 08 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 מחר (שלישי) בשעה 19:00 ייערך בהיכל הספורט העירוני 'מטרווסט' ברעננה גמר גביע המדינה בכדוריד גברים, בין הפועל 'צרפתי ובניו' ראשון לציון ואס"א 'קסטרו' תל אביב.

היום בצהרים התכנסו המאמנים והקפטנים של שתי הקבוצות במשרדי איגוד הכדוריד, למסיבת עיתונאים יחד עם יו"ר האיגוד, דורון שמחי. "זה יהיה משחק הגמר האטרקטיבי של השנים האחרונות. הייתה חגיגת כדוריד מדהימה בחצי הגמר ולגמר הגיעו שתי הקבוצות בכושר הטוב בארץ.

ȍ

אני לא זוכר ביקוש כה גדול לכרטיסים כמו למשחק הגמר הזה. כולי תקווה שהגמר הבא יהיה בהיכל גדול יותר. אני מאמין שהיינו יכולים למלא את היכל נוקיה, לענף הכדוריד הישראלי יש את היכולת הזו. אני רוצה לאחל לקבוצות הצלחה ואני בטוח בכך שמחר יהיה לנו גמר מרשים"̻.

קפטן הפועל ראשון לציון, עידן מימון, דיבר על העובדה שהקבוצה לא זכתה בתואר משנת 2001: "בסוף שנות ה-90 הפועל ראשל"צ הייתה הקבוצה השולטת בישראל, אני לא בטוח שתהייה עוד אחת כזו בכדוריד הישראלי. היום יש לנו יריבות ראויות. אנߙ לא זוכר תקופה כל כך ארוכה שלא זכיתי להניף את הגביע. לא היינו בגמר תקופה ארוכה ובגלל זה אנחנו כל כך מחכים לגמר ורוצים לשבור את המנחוס הזה. הרבה זמן לא הגענו למעמד הזה ואנחנו מתייחסים אליו במלוא הרצינות, לא חושבים על שום דבר אחר כרגע".

לגӑי המשך הקריירה שלו אמר מימון: "יש לי רעב מאוד גדול לתארים, במיוחד בשלב כזה של הקריירה שלא נותרו לי הרבה שנים לשחק. אני לא חושב על פרישה כי אני מרגיש טוב. אם הייתי מרגיש שאין לי מה לתת הייתי פורש. אני נהנה, אוהב את המשחק הזה וביום שאצטרך לעזוב את הכדוӨיד יהיה לי קשה מאוד".

קפטן ראשל"צ מימון דיבר גם על ההופעה הטובה של יותם טל הצעיר בחצי הגמר: "יותם שחקן צעיר שקיבל הזדמנות להיות ברוטציה של ראשל"צ. בחצי הוא נתן משחק מצוין והתעלה אבל לא שופטים שחקן לפי משחק אחד. יש לו פוטנציאל אבל הכל תלוי בהתמדה, בהשקעה ובעבודה קשה לאורך זמן".

מבחינת מאמן ראשל"צ, ולדימיר (וובה) זייקמן, הקבוצה עדיין לא השלימה את העובדה: "מבחינתנו ואני מאמין שגם מבחינת אס"א, כלום עוד לא נעשה. המטרה שלנו היא להשלים את ۞ה שעשינו בחצי הגמר. אנחנו לא מרגישים קבוצה נחותה מאס"א למרות שהפסדנו לה פעמיים השנה. אס"א קבוצה חזקה שהתמודדה איתנו יפה במשחקים הקודמים אבל אנחנו יודעים מהן הנקודות הטובות ומהן הנקודות הפחות טובות שלהם וננסה לנצל את זה".

קפטן אס"א איציק חליפי, דיבר על מוכנות הקבוצה: "אנחנו באים כקבוצה ראויה, לוחמנית ורעבה. יהיה גמר טוב ומהנה לצופים. יש בין הקבוצות יריבות ספורטיבית לא מהיום ואני מאמין ששתי הקבוצות יציגו משחק ברמה גבוהה ויהיה משחק טוב. אנחנו באים למקסם את היתӨונות שלנו ולעשות כמה שפחות טעויות, להדגיש את הצד החזק של אס"א, באמונה שזה מה שייקח אותנו כל הדרך". 

גם מאמן אס"א, אולג בוטנקו אמר: "אנחנו עושים הכנות טובות לקראת המשחק. יש יכולת מקצועית ומוטיבציה גבוה۔. אנחנו משחקים מול קבוצה עם יכולת ומסורת, כך שיהיה משחק קשה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק