ליברפול מתרחקת מליגת האלופות

שער בודד של הוגו רודאייגה במחצית הראשונה סידר לוויגן ניצחון קריטי במאבקי התחתית שלה והרחיק את ליברפול משמעותית מהמקום הרביעי אליו היא כל כך נואשת

יום שלישי 09 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 ליברפול זקוקה נואשות לסיים בין ארבעת הראשונים בליגה בסיום העונה. הסיבה לכך היא מצבה הכלכלי הקשה של הקבוצה. החובות הגדולים של ליברפול מעיבים מאוד על עתיד הקבוצה ומועדון הפאר הא۠גלי חייב להיות בליגת האלופות בשנה הבאה כדי לרשום הכנסות סבירות שיצילו אותו מחובה של מכירת שחקנים משמעותיים בקיץ.

הבעיה הגדולה של ליברפול היא התחזקות יריבותיה העיקריות המתחרות איתה על המקום הנכסף, כאשר הגדולה והחזקה מכולן היא מנצ'סטר סיטי. גם ۘוטנהאם נראית טוב במאבק על המקום היוקרתי וליברפול כעת בעמדת נחיתות משמעותית מאוד.

המשחק הוכרע בדקה ה35 כאשר איבוד כדור שטותי של דרק קויט הגיע למוחמד דיאמה שהכניס כדור רוחב מדויק להוגו רודאייגה והחלוץ הנהדר של וויגן גלגל מהאוויר משישה מטרים לפינה הימנית,. השער הגיע לאחר 560 דקות בהן וויגן לא כבשה כלל.

עם הניצחון עלתה וויגן למקום ה14 והיא ארבע נקודות מעל הקו האדום. ליברפול נשארה במקום השישי עם 48 נקודות, נקודה אחת פחות מטוטנהאם ומנצ'סטר סיטי אך הבעיה הכי גדולה של ליברפול היא שיש לה מߩחק אחד עודף על פני טוטנהאם ושני משחקים עודפים על מנצ'סטר סיטי. עם הסיטי תנצח את שני המשחקים הללו, הפער יהיה שבע נקודות וכאשר נשארו רק תשעה משחקים עד לסיום העונה, מצבה של ליברפול יהיה רע מאוד.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק