גם גאלאס ייעדר מול פורטו

וויליאם גאלאס, בלמה הצרפתי המצויין של ארסנל, נפצע שוב ויחמۙץ את המשחק החשוב הערב מול הפורטוגלים. גאלאס ייעדר כחודש ומצטרף לססק פברגאס ברשימת הפצועים. ונגר: "כנראה העמסנו עליו יותר מידי באימונים"

יום שלישי 09 מרץ 2010
אסף בילגורי

ארסן ונגר, המנג'ר של ארסנל ספג היום עוד מכה קשה בהכנות לקראת המשחק הגורלי הערב מול פורטו, כאשר התבשר שהוא ייאלץ להסתדר מול הפורטוגלים גם ללא וויליאם גאלאס, מעוז ההגנה שלו.

גאלאס, סובל מפציעה בברך ו-ונגר, שיחסר הערב גם את ססק פברגאס הכוכב שלו, ייאלץ להסתדר הערב ללא שניים מהשחקנים הכי חשובים במערך שלו.

גאלאס עלול להעדר כחודש בגלל הפציעה שלו, בעוד שפברגאס, צפוי לחזור למשחק הליגה הקרוב של "התותחנים" במחזור הקרוב מול הېל סיטי.

ארסן ונגר, לקח על עצמו את האשמה בפציעה של גאלאס כשאמר: "היינו חסרי סבלנות עם גאלאס, ודחפנו אותו יותר מידי באימונים וזה כנראה גרם לפציעה. זו פציעה שחוזרת שוב ושוב וזה מאוד מאכזב"

כזכור, ארסנל הפסידה 2:1 במשחק החוۥ בפורטוגל וחייבת לנצח הערב כדי להעפיל לרבע הגמר. ללא פברגאס וגאלאס, זה הולך להיות מאוד קשה מול פורטו העקשנית. 

מי שצפוי לחזור להרכב של ונגר הוא השוער מנואל אלמוניה, שיחליף בין הקורות את לוקאס פאביאנסקי, שנתן מופע אימים במשחק הראשון בדרגאו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק