פורטסמות' לא תוכל לשחק באירופה

גם אם תזכה בגביע האנגלי, הקבוצה של אברהם גרנט לא רשאית לשחק באירופה, משום שלא הגישה את המסמכים הדרושים לאופ"א. בקבוצה עדיין מאמינים שיוכלו להתחמק מעונש הפחתת 9 הנקודות

יום רביעי 10 מרץ 2010
מערכת TELͅSPORT

פורטסמות' של גרנט, העפילה לפני פחות משבוע לחצי גמר הגביע האנגלי, אחרי ניצחון גדול 0:2 על בירמינגהאם ברבע הגמר ותפגוש בחצי הגמר את המנצחת במפגש החוזר בין פולהאם לטוטנהאם.

אולם, גם אם הקבוצה של גרנט תעשה סנסӦיה ותשחזר את הזכיה בגביע האנגלי, כפי שעשתה לפני שנתיים, פומפי שנמצאת בהליכי פירוק לא תשחק באירופה.

זאת משום, שהקבוצה לא הגישה את המסמכים הנדרשים לאופ"א ולפיכך אינה רשאית לשחק בעונה הבאה בליגה האירופית. פורטסמות', עדיין יכולה להגיש בߧשה לאופ"א, אבל לאור מצבה הכלכלי, לא סביר שתעשה זאת.

כזכור, רק לפני שנתיים זכתה פורטסמות' בגביע האנגלי אחרי ניצחון בגמר הגביע על קרדיף, מה שסידר לה מפגשים בלתי נשכחים באירופה מול קבוצות כמו מילאן ו-וולפסבורג, אך העונה, אוהדי פורטסמות' רק ۦריכים להתפלל שהקבוצה תצליח איכשהוא להתחמק מירידה לליגה השניה.

בתוך כך, המפרקים של פורטסמות', מנסים למנוע את הפחתת 9 הנקודות ממאזנה של הקבוצה, מה שיוריד אותה סופית ורישמית לצ'מפיונשיפ בעונה הבאה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק