פרננדז ושייפר יוזמנו לשיחות בישראל

במסגרת ישיבת מזכירות ההתאחדות לכדורגל היום, דיווח אבי לוזון כי שני המועמדים העיקריים לאימון הנבחרת הלאߕמית יוזמנו למספר פגישות בישראל. הערכה: סיכוייו של שייפר טובים יותר

יום רביעי 10 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
מזכירות ההתאחדות לכדורגל התכנסה היום כנהוג, אולם ېת מירב תשומת הלב בישיבה לקח אבי לוזון, כאשר דיווח כי שני המועמדים העיקריים לאימון נבחרת ישראל: הצרפתי לואיס פרננדז והגרמני ויינפריד שיפר יוזמנו לשיחות בישראל.

עוד על-פי אבי לוזון, כי במסגרת ההסכם עם המאמן הלאומי הבא, החוזה ייחתם לקמפיין הקרוב̬ כשעליה ליורו תאריך את חוזהו בשנתיים נוספות, אל קמפיין מוקדמות מונדיאל 2014 בריו דה ז'נרו, ברזיל.

בהתאחדות לכדורגל מעריכים כי סיכוייו של שייפר טובים הרבה יותר מאלה של פרננדז. אבי לוזון שמע ביקורות רעות מאוד על התנהגותו של לואיס פרננۓז, שנסע לאירופה מספר פעמים במהלך התקופה בה אימן את בית"ר ירושלים וכי הוא מאמן וולגרי מעט. למרות זאת, אין לפסול לחלוטין את מינויו של הצרפתי, שיבקש לא יותר מ-400 אלף יורו לעונה.

כמו כן באותה ישיבת מזכירות, קרא יו"ר ההתאחדותĠלכדורגל לאלונה ברקת ודניאל יאמר להישאר בכדורגל הישראלי: "הכדורגל מאחד שכבות באוכלוסיה, בכדורגל יש נתינה לחברה. אסור לתת למיעוט צעקני ועברייני לנצח. תישארו בכדורגל, הכדורגל זקוק לאנשים כמוכם". 

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9