לוזון העניק לברקוביץ' תעודת מאמן

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, העניק תעודות מאמן לבוגרי קורס המאמנים, עימם נמנה גם אייל ברקוביץ', שאמר: " יש כאלה שרוצים להיות מאמנים ולא נותנים להם". לוזון: "מי שרוצה להיות מאמן גדול ולממש פוטנציאל, צריך ללמוד כל הזמן"

יום חמישי 11 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

קורס המאמנים שۜ ההתאחדות לכדורגל, המתקיים בהתאם להנחיות אופ"א, ונועד במיוחד לשחקני נבחרת ושחקני ליגה ותיקים מהליגות המקצועניות, הגיע הערב (חמישי) לסיומו.

בטקס שנערך הערב בנוכחות ניסים בכר, פיני קינן, מנהל אגף ההדרכה, אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, ואבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, הוענקו למסיימי הקורס תעודות המאמן.

בין מסיימי הקורס מלבד ברקוביץ':Ġאבי נמני, דוד אמסלם, יוסי אבוקסיס, שביט אלימלך, עמרי אפק, אריק בנאדו, איציק קורנפיין, אופיר חיים, שוקי נגר, אסי דומב, עופר טלקר, מנור חסן ונג'ואן גרייב.

אבי לוזון אמר למסיימי הקורס: "אני מאחל לכם שתהיו מאמנים לא פחות טובים ממה שהייתם כשחקנים. אתם כשחקנים מהווים דוגמה לנוער וכך פעלתי כשמיניתי את שחקני העבר של הנבחרת למאמני הנבחרות הצעירות. מי שרוצה להיות מאמן גדול צריך ללמוד ולהתקדם כל יום".

בעודו נושא את נאומו זה, קטע את דבריו אייל ברקוביץ', אשר קיבל גם כן את התעודה הערב ואמר: "יש כאלה שרוצים להיות מאמנים ולא נותנים להם". היו"ר המשיך ואמר: "מאמן זה לې דבר של מה בכך. מאמן צריך להשתלם כל הזמן. הכדורגל משתנה והוא לא מה שהוא היה לפני 10 שנים. מי שרוצה להיות מאמן גדול ולממש פוטנציאל, צריך ללמוד כל הזמן".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק