הניצחון הגדול בקריירה שלי

פיני גרשון אחרי הניצחון המדהים במדריד על ריאל: "מי שלא מאמין בקב&quůt;ה צריך לבוא למשחקים כאלו, כדי להתחיל להאמין. עכשיו צריך לעשות עוד טיפה כדי להביא את הקבוצה הזאת לפיינל-פור"

יום חמישי 11 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב עשתה הערב את הבלתי יאומן, כאשר סיימה הערב (חמישי) את שלב הטופ 16 של היורוליג כөהיא במקום הראשון בבית, בזכות ניצחון אדיר על ריאל מדריד 64:66. 

המאמן המאושר, פיני גרשון, אמר בסיום: "מי שלא מאמין בקב"ה צריך לבוא למשחקים כאלו, כדי להתחיל להאמין. ברבע הראשון הותרנו אותם על 31 נקודות, וזה דבר מӓהים. אמרתי שאם נשאיר אותם על אותו מספר נקודות גם במחצית השניה, יהיה לנו סיכוי לנצח". 

"עשינו דברים נכונים בסיום. צ'אק לקח את המשחק לידיים שלו, ואני שמח שהוא עשה את זה, כי אנדרסון איבד כדורים שטותיים והם סגרו משלושה צדדים את הכיەון שלו לסל. עשינו הרבה דברים נכון, אבל לא ידענו לסיים אותם". 

עשיתי כמה ניצחונות גדולים בקריירה, זה לדעתי יותר גדול מהניצחון על בולוניה, שהביא לנו את הפיינל-פור. את העבודה שעשינו עד עכשיו צריך לעשות עוד טיפה כדי להביא את הקבוצה הזאת̠לפיינל-פור". 

"לחזור מאיפה שהיינו במחצית הראשונה ולנצח משחק כזה, זה מדהים. צריך להעריך את היכולות ולדעת את החסרונות, ולא עשינו את זה במחצית הראשונה. לא עשינו דברים נכונים. הסיכויים מול פרטיזן בלגרד עם יתרון ביתיות צריכים להיות טובים, אבל זה לא הולך להיות קל וצריך לכבד את פרטיזן".

דורון פרקינס הוסיף: "הישג גדול, הכי גדול. זה ניצחון חשוב מאוד, ואולי הצעד הכי גדול שלנו לפיינל-פור. שיחקנו חזק, כולם נתנו את הנשמה שלהם. זה מצוין לשחק בבית מול פרߘיזן במקום מול ברצלונה בחוץ".

תגובות

טלספורט בפייסבוק