3 המלצות ליום שישי

שאלקה מארחת את שטוטגרט לקרב צמרת בניסון להעפיל זמנית למקום הראשון. באסטיה תארח את ארלה ותנסה לצבור נקודות במאבקי התחתית שלה. אינטר יוצאת למשחק חוץ קשה בסיציליה מול קטאניה

יום שישי 12 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
  כבכל יום אנו מעניקים לכם המלצות למשחקי ה-WINNER

משחק מספר 10 : באסטיה - ארלה -
בבאסטיה יודעים שהזמן שלהם אוזל והם צריכים נס בשביל לשרוד עוד עונה בליגה. הקבוצה ממוקמת אחרונה בטבלה עם 19 נקודות, כאשר בינה לבין הקו האדום מפרידות לא פחות מ-9 נקודות.

מצד שני ארלה יודעים שהסיכויים שלהם לעלות ליגה קיימים, אבל גם הם קלושים למדי. כרגע ארלה ממוקמים במקום השישי בטבלה עם 39 נקודות, כששלוש הראשונות עולות. בנוגע ߜשתיים הראשונות אם לא יקרה משהו דמיוני לגמרי אלו יהיו קון וברסט, אבל במאבק על המקום השלישי והכרטיס האחרון לליגה הבכירה כרגע מוליכה מץ עם 45 נקודות, כשמתחרות איתה בעיקר נים ואנז'ר.

לארלה יש רצף של שני ניצחונות רצופים ושלושה משחקים ללא הפסד, אך ߔם קבוצת חוץ חלשה מאוד. מנגד באסטיה השיגה את כל ארבעת ניצחונותיה העונה בבית, והיא מגיעה למשחק הערב כאשר היא יודעת שכבר אין לה מה להפסיד, ודווקא העובדה הזאת תעבוד לטובתה כאשר היא תשיג ניצחון מפתיע ותשכיח מארלה את תקוות העלייה סופית ההימור : 1
ȼbr/> משחק מספר 15 : שאלקה - שטוטגרט -
שאלקה עדיין לא ויתרה על חלום האליפות, והיא דבוקה לבאיירן בצמרת עם 51 נקודות לעומת 53 של הבווארים. שאלקה גם ספגה הכי מעט שערים בליגה הגרמנית השנה, וניצחה הכי הרבה משחקים, 15, כמו המוליכה ממינכן.

למשחק הערב היא מגיעה לאחר שני נצחונות משכנעים על דורטמונד ופרנקפורט, ועם רקודרד ביתי של תשעה נצחונות בשלושה עשר משחקים. גם שטוטגרט נראית מצויין כאשר היא מנצחת שבעה מתשעת משחקיה האחרונים בדרך לקאמבק אדיר אחרי פתיחת עונה נוראית שכללה רק 2 נצחונות בשישה עשר Ӕמחזורים הראשונים של העונה.

בנוסף שטוטגרט גם סחטה תיקו מבארסה הגדולה בתצוגה מצוינת, ובכלל מראה יכולת טובה כבר תקופה ארוכה. למרות זאת, שאלקה בבית היא בהחלט פייבוריטית, והיא תצליח להשיג ניצחון במשחק שצפוי להיות שקול, מרתק ומלא שערים. ההۙמור : 1

משחק מספר 21 : קטאניה - אינטר -
מוליכת הטבלה אינטר, ינסו להמשיך את הרצף המרשים שלהם הכולל 12 משחקי ליגה רצופים ללא הפסד על חשבונה של קטאניה, מהמקום ה-14 בטבלה, שגם היא נמצאת בכושר טוב כאשר היא לא הפסידה בחמישה מששת משחקיה האחӨונים.

למרות הרצף הנהדר של אינטר, ארבעה מחמשת משחקיה האחרונים בליגה הסתיימו ללא הכרעה, כאשר ניצחונם היחיד היה על אודינזה, וגם הוא ממש לא היה פשוט. בנוסף הנראזורי יחסרו את החלוץ המוכשר סופר מריו בלוטלי הפצוע, כמו גם את וולטר סמואל המושעה.
č
אך למרות כל זאת, הבדלי האיכות בין הקבוצות יבואו לידי ביטוי, והכחולים שחורים ממילאנו יצליחו להנחיל לקטאניה הפסד ביתי ראשון ב-2010.

ההימור : 2 

תגובות

טלספורט בפייסבוק