7

מי מאמין לתוצאות בלאומית?

בכל שבוע נופלות תוצאות הזויות בליגה הלאומית. לאיש אין הוכחות לאי כשירות, כמעט בלתי אפשרי שויצמן ימצא משהו ביער הזה, ונשאלת השאלה - האם מישהו עדיין מוכן לשים כסף ולהמר על הנעשה בליגה המופרכת הזאת?

שבת 13 מרץ 2010
דורון ברגר
בשבוע שעבר הלכתי לתומי ליד הדיזנגוף סנטר. בדרך פגשתי אישיות מוכרת ביותר בנוף הכדורגל שלנו. כיום הוא מאמן שלא בהצלחה בליגה הלאומית, אבל מדובר באחד השחקנים הכי גדולים שהיו במדינה, שקיבל כבוד מיוחד בהיכל התהילה של ערוץ הספורט. הוא הלך לטייל עם בתו, אבל החלטתי להטריד את מנוחתו.

"איך סיימתם בתיקו בבית מול יריבה כל כך חלשה?", הקשיתי עליו. בתגובה הוא פתח בנאום חוצב להבות שאם הייתי מצטט אותו מילה במילה זה היה מתפרסם בשער של החדשות של כל עיתון ארצי. "הבטים (ההימורים הבלתי חוקיים ד"ב) קובעים הכול בליגה הזאת. שולחים לנו שופטים ששורקים הפוך. ככה מוכרעות תוצאות של משחקים".

אתם שמעߪם דבר כזה? אני חותם לכם שמדובר בבנאדם שכבר ארבעים שנה משתזף באור הזרקורים, והוא לא היה מוציא מהפה מלים חסרות אחריות. הוא גם נראה לי קר, שקול, צלול ומעל הכול - מיואש מהכדורגל שלנו.

ואני שואל אתכם: האם אתה מאמינים בלב שלם שהאיש משקר? שמשעממם לו אז הוא ממציא? שרק בשביל לכסות את התחת שלו כדי שלא יבואו אליו בטענות על התוצאות הנמוכות שלו - הוא פתאום נתפס לסיפורים על בטים?  

הכי מצחיק שויצמן יער אומרים שהם חוקרים מה קורה בליגות הנמוכות. זו טענה מופרכת מהיסוד, שכן כבר הרבה ߩנים שאנחנו שומעים שויצמן יער חוקר, אבל עדיין לא מצאו כלום.  תגובות

טלספורט בפייסבוק