עף: מכבי תא ביתרון 0:1

מכבי תל אביב עלתה ליתרון 0:1 מול הפועל מטה אשר בגמר הפלייאוף. למרות הניצחון 1:3 מאמן הצהובים לא מӨוצה מהעובדה שהקבוצה שלו הפסידה מערכה והוא חושש מהפסד במשחק השני שיאריך את הסדרה

יום ראשון 14 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 מכבי תל אביב ניצחה הערב 1:3 את הפועל מילועוף מטה אשר במשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף בכדורעף ועלתה ליתרון 0:1 . החבורה של זהר בר נצר, הייתה טובה יותר לאורך כל המשחק והחבורה הנחמדה ממטה אשר לא יכולה להפריע להם בדרך לדאבל שלישי ברציפות.<ȯp>

מטה אשר היתה במשחק בדיוק בשתי המערכות הראשונות, בראשונה היא הפסידה 21:25, בשנייה הצליחה לנצח 30:28 וזהו עד כאן. אריאל הילמן, שון פייגה, מרק עפרון והאחרים היו גדולים על מטה אשר שהצליחה לאורך ארבע מערכות להציג רק 10 דקות טובות במערכה השנייה ולא יותר. מכבי ניצחה את שתי המערכות הנותרות 18:25, 17:25 כדי להשלים 1:3 במשחק כולו.

"אני סומך על האופי של השחקנים שלי",  אמר בסיום המאמן המפסיד נעם כץ. "אני לא בא בטענות כי הם נתנו את המקסימום, אני סומך על החברה שידעו ללמוד מהטעויות. ניסינו לעשות הכל מול מכבי היום וכנראה שאין לנו את התשובה, אבל אני עדיין מאמין שבעזרת הקהל הביתי שלנו  שיבוא בחמישי לעודד אותנו בבית נצליח לעשות משהו במשחק מספר 2 ולהישאר בסדרה".

זוהר בר נצר מאמן הצהובים גלה הערב שיש לו תיאבון גדול ולמרות שכߕלם מסביבו מרוצים מהניצחון, הוא רצה וחשב שזה צריך להיות אחרת: "במערכה השנייה עשינו כמה טעיות רצופות ונתנו להם לנצח אותה. היה חשוב לי לנצח -0:3 אבל זה לא קרה. אני חושב שהם יכולים לקחת משחק, אם כן הסדרה עלולה להיות ארוכה. המשחק הבא סופר קריטי ויקבע לאן ߪלך הסדרה. אם מטה אשר תנצח אנחנו עלולים להיגרר לחמישה משחקים וזה סיפור אחר. ניצחון שלנו ביום חמשי ואפשר יהיה לגמור את זה ב-0:3". המצטיין במשחק, אריאל הילמן: "באנו עם הרבה ביטחון, שמרנו על הביתיות ועכשיו צריך לנצח שם ולקחת את הסדרה. אני מקווה מאוד שבשנה הבאה אני לא אהיה כאן, אני אוהב את מכבי, אבל רוצה לשחק בחו"ל ואני מקווה שזה יצא לפועל". 

המשחק השני בסדרה יתקיים ביום חמישי בשעה 17:00 באולם בנעמן.

 

 

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק