אלישע לוי: לא שיחקנו מגעיל

המשחק בחיפה גרר תגובות שקולות מצד מאמני הקבוצות. אבי נמני אמר: "לדעתי לחיפה בכלל לא הגיע פנדל". אלישۢ לוי הוסיף: "אליפות לוקחים בכוח. לא שיחקנו טוב, אבל עשינו מה שצריך"

יום שני 15 מרץ 2010
שלמה חסיד
 הניצחון של מכבי חיפה על מכבי תל אביב 0:1,  גרר תגובות מתנצלות מצד שני המאמנים, שניפקە תצוגת כדורגל מתחת לציפיות הגבוהות.

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי,  אמר בסיום ההתמודדות: "היה ברור מראש שאנחנו הולכים לקראת משימה קשה, ושנזיע הרבה אם נזכה לנצח. מכבי באה עם תוכנית משחק מסודרת שלא הפתיעה אותמנו, אבל אני שמח שידענו לפצח את ההגנה שלהם ולזכות בצדק בנקודות". 


לוי הוסיף: "בסופו של דבר לא יזכרו לנו את המשחקים האלה, אלא רק שידענו איך לקחת את הנקודות בכל מצב. ככה זה, אליפות לוקחים בכוח וזה מה שעשינו היום".

מאמן̠מכבי תל אביב, אבי נמני,  הגיב: "מכבי לחיפה לא יכולה לבוא בטענות, כי היא נהנתה מפנדל שבכלל לא הגיע לה. אבל ככה זה, המזל הולך עם הקבוצה שרצה, ולמכבי חיפה יש מזל של אלופים שמסיע לה לחלוף על פני משוכות בדרך. באופו כללי אנחנו בתߧופה פחות טובה כרגע אבל אין מה לעשות. אנחנו מסתכלים כבר על המשחק הבא ורק אחריו נתחיל לחשוב על בית"ר ירושלים בגביע". 

מגן מכבי תל אביב, יובל שפונגין,  סיכם: "אנחנו יכולים לבוא בטענות רק אל עצמנו כי היינו צריכים לסיים את המשחק בתיקו. לא התפרקנו, חיפה הפעילה עלינו לחץ אבל עמדנו טוב. חבל שבסיום לא עמד לנו הכוח שלנו".
  

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק