אני הייתי צריך לאמן את צ'לסי

ז'וז'ה מוריניו ואינטר שלו, יפגשו הערב את צ'לסי וינסו לשמור על היתרון מהמשחק הראשון. מוריניו, ניצל את הראיונות עימו כדי לעקוץ: "מאז שעזבתי את צ'לסי זכיתי באליפויות, אני לא זוכר שצ'לסי עשו את זה"

יום שלישי 16 מרץ 2010
מӢרכת TELESPORT
 המשחק בין צ'לסי לאינטר הערב, ימשוך המון תשומת לב, בעיקר בזכות ז'וז'ה מוריניו, מאמנה הפורטוגלי של אינטר, שזכה עם צ'לסי בשתי אליפויות. מוריניו, ינסה להדיח הערב עם חניכיו את צ'לסי של אנצ'לוטי, יריבו המושבע עוד מהעונה שעברה, בה הוא אימן את מילאן.

מוריניו, ניצל את הראיונות שנערכו עימו לקראת המשחק הערב, במיוחד כדי לעקוץ את צ'לסי, שלא הצליחה לזכות באליפויות מאז שהוא עזב אותה, ולהלל את עצמו. 

מוריניו אמר לקראת המשחק: "۔ערב, אחרי המשחק אני אהיה "המיוחד" - אם אנצח ואם אפסיד. אני רואה את מנצ'סטר יונייטד, ליברפול וארסנל. יש להם מאמנים מצויינים. אני הייתי צריך להמשיך בצ'לסי, אבל ההחלטות כבר נעשו".

מוריניו המשיך לעקוץ כשאמר: "עשיתי יותר ממספיקȠכדי להישאר בצ'לסי אבל זה לא קרה. אני ממשיך לזכות בתארים מאז עזבתי וצ'לסי? הם זכו בגביע אחד וזהו".

למרות ההפסד של צ'לסי 2:1 במשחק הראשון, קרלו אנצ'לוטי, מאמנה של צ'לסי משוכנע שקבוצתו מסוגלת להעפיל: "זה חלום עבורי להביא לצ'לסי זכייה בߜיגת האלופות בעונה הראשונה שלי כאן. אנחנו עובדים קשה כדי שהחלום יתממש".

צילום: גטי אימג'

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק