אבי סבג מונה למגמן ביתר

בנו של ראש עיריית נהריה שוחרר היום מקבוצת אל-אהלי אום אל-פאחם מליגה א' ויעבוד לצידו של דוד אמסלם. סבג מחזיק בתעודת ה-PRO הנחוצה לבית"ר. אמר היום ל-TELESPORT: "אנסה לתרום לבית"ר ככל האפשר"

יום שלישי 16 מרץ 2010
שלמה חסיד
 נמצא פתרון לבעיית המאמן בבית"ר ירושלים: המאמן אבי סבג, בנו של ראש עריית נהריה, שוחרר מאימון קבוצת אל-אהל אום אל פאחם ויאמן בבית"ר ירושלים לצידו של דוד אמסלם. 

לסבג תעודת PRO, מה שאין לדוד אמסלם ולכן הוא יוכל לעמוד על הקווים, דבר שיכשיר את עבודתו של אמסלם בבית"ר. על בית"ר היӔ למצוא פתרון לבעיית תעודת ה-PRO עד השבוע הבא.

 אבי סבג המאושר אמר היום ל-TELESPORT: "אני מודה לאום אל פאחם. אנסה לתרום לבית"ר ככל האפשר".

סבג אימן בעברו את קבוצות מכבי עירוני קריית-אתא ובני ג'דידה. בשנתיים האחӨונות אימן את הפועל אום אל-פאחם והעונה אימן את מכבי ג'ת אל-אהלי אום אל-פאחם. במהלך העונה הוא עזב את משרת המאמן והפך למנכ"ל הקבוצה.

סבג יעמוד על הקווים כבר במשחק הקרוב בשבת, מול הפועל רעננה, וינסה לסייע לבית"ר גם במשחק הגביע בשבוע הבאȠבטדי, מול מכבי תל-אביב.

את בית"ר ירושלים מאמן בהצלחה דוד אמסלם, אשר ניצח שלושה משחקים ברציפות מאז מונה אך אינו מחזיק בתעודת PRO. בבית"ר עמלו בימים האחרונים בניסיון למצוא מאמן עם תעודת PRO וכאמור מחר צפוי להגיע לבית וגן אבי סבג ולאמןȠביחד עם דוד אמסלם.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק