רוברדו היה גדול על סלע, יאנקוביץ' על פאר

דודי סלע, שהפתיע בסיבוב הקודם את ראדק סטפאנק, לא הצליח להתמודד מול טומי רוברדו והץסיד בסיבוב השלישי של אינדיאן וולס 3:6 0:6. גם שחר פאר הודחה מהטורניר לאחר שהפסידה 6:2 6:2 לילנה יאנקוביץ'. הפסד לפדרר

יום רביעי 17 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 לאחר ההישג הנהדר בסיבוב הקודם בו ניצח דודי סלע את המדורג מספר 17 בעולם, הפסיד הלילה הישרߐלי למדורג מספר 23 בעולם, טומי רוברדו ובכך איבד את ההזדמנות להתמודד מול רוז'ה פדרר בשלב הבא.

דודי סלע פתח עם 0:1 במערכה הראשונה אך נכנע מהר מאוד ליכולת העדיפה של יריבו ומצא תא עצמו בפיגור מהיר של 2:4. משם הדרך לאיבוד המערכה היתה קצרה ובסיום המۢרכה הראשונה ניצח רוברדו 3:6.

דודי סלע לא עלה כלל למערכה השניה והפסיד בה 0:6. בכך סיים את דרכו בטורניר היוקרתי. למרות ההדחה, סלע יכול לרשום לעצמו טורניר מוצלח.

הלילה העגום של הישראלים המשיך עם הדחתה של שחר פאר מהטורניר. פאר הפסידה̠לילנה יאנקוביץ' בשתי מערכות.

פאר לא היוותה יריבה עבור יאנקוביץ' שניצחה אותה בקלילות 2:6 בשתי המערכות וסגרה עניין במשחק שהיה קצר מאוד.

ההפתעה הגדולה ביותר הלילה נרשמה במשחק הנועל של היום, המשחק בין מרכוס בגדטיס הקפריסאי לבין השחקןȠהטוב בעולם, רוג'ר פדרר. הקפריסאי הדהים את פדרר בדרך למפגש עם רוברדו בשלב הבא, 7:5, 6:7, 5:7 אחרי שעתיים ו-22 דקות. 

אנדי רודיק הצטרף לקפריסאי והעפיל אל הסיבוב הרביעי אחרי ניצחון 3:6, 4:6 על דה-בקר הולנדי. בסיבוב הבא הוא יפגוש את יורגן מלۦר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק