6

בן שושן לדין פלילי. הדרי מאמן ביתר

פרקליטות מחוז ירושלים, החליטה להגיש כתב אישום נגד חלוץ בית"ר שחגג את הזכיה בגביע ופצח יחד עם אוהדי בית"ר בשיר: "אני שונא את סלים טועמה, אני שונא את כל הערבים". רשםית: שמעון הדרי יהיה המאמן עם תעודת PRO

יום חמישי 18 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

עמית בן שושן, חלוצה הצעיר של בית"ר ירושלים יעמוד לדין בעקבות ההתבטאות הגזענית שלו בחגיגות הזכיה בגביע של קבוצתו בעונה שעברה.

עיתון "מעריב" מדווח שפרקליטות מחוז ירושלים, החליטה להגיש כתב אישום נגד החלוץ, שפצח יחד עם אוהדי בית"ר ושר: "אני שונא את כל הערבים", בסעיף אישום של הסתה לגזענות.

ההתבטאות הזו של עמית בן שושן, עוררה לפני 9 חודשים סערה גדולה ובעקבות הרעש התקשורתי שנוצר, החלוץ אף טרח להתנצל בӤני סלים טועמה. למרות ההתנצלות, בן שושן צפוי לעמוד לדין ועלול לשלם מחיר כבד ותקדימי.

שלושה שבועות אחרי עזיבתו של יצחק שום שהחזיק בתעודת פרו, הצטרף הבוקר לצוות המקצועי המאמן שמעון הדרי.  הבוקר הגיע המאמן למשרדי המועדון בבית וגן וחתם על הסכ۝ הצטרפותו למועדון עד לתום העונה. המאמן יצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה ויחל את עבודתו באופן מיידי.  בית"ר הייתה חיבת לחתים מאמן עם תעודת PRO מאחר שההתאחדות ביקשה זו. הסמכויות המקצועיות בפועל יישארו בידי דוד אמסלם.

 הדרי אימן בין השנים 2003-2006 בקבוצה בה גדל – עירוני קריית שמונה. במהלך הקדנציה בקריית שמונה העלה הדרי את קריית שמונה 2 ליגות. התחנה הבאה בקריירה של הדרי הייתה מכבי הרצליה בה אימן מספר חודשים עד שעזב לאחי נצרת בה אימן בין השנים 2006-2009. כמו כן נכלל כיום הדרי כחלק מצוӕת ההדרכה בהתאחדות לכדורגל.

 הדרי אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "שמח להצטרף למועדון מפואר וגדול כמו בית"ר ירושלים. אשמח לעזור למועדון כמה שיותר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק