קורא להימנע מכל גילוי של אלימות

אבי נמני פירסם הודעה לקראת התחקיר עליו בערוץ 2: "לצערי, מערכת "עובדה"Ȼ נפלה ברשתו של נוכל, והדברים שהיא מפרסמת לא היו ולא נבראו"

יום חמישי 18 מרץ 2010
דורון ברגר

מנג'ר מכבי תל אביב, אבי נמני יצא בקריאה לאוהדי הקבוצה לנהەג באיפוק למרות התחקיר שאמור להתפרסם עליו הערב בתוכנית "עובדה".

בתחקיר אמור להיות מוצג האחר של נמני ומי שאמור לככב בו הוא אחיו של שחקן מכבי תל אביב, תום מנשרוב, שיספר רבות על קשריו, כביכול של נמני, עם גורמים שונים.

נמני פירסם הודעה לפיה: " אני קורא לכל מי שמכבי ת"א יקרה לליבו להימנע מכל גילוי של אלימות. זה בדיוק מה שמבקשים אותם גורמים אינטרסנטיים המנהלים נגדי בחודשים האחרונים מסע תקשורתי על מנת לפגוע בי".

"בראש אותם גורמים עומד אדם שנמלט מהארץ ומנסה לנקום בי לאחר שסירבתי לדרישתו לכלול את אחיו בסגל הקבוצה. לצערי, מערכת "עובדה" נפלה ברשתו של אותו נוכל, והדברים שהיא מפרסמת לא היו ולא נבראו", מוסיף נמני בהודעתו, "הדרך להתמודד עם ההשמצות הללו היא רק באמצעות מערכת בתי המөפט, שהוכיחו בעבר כי הם אינם חוששים להגן על שמו הטוב של אדם, גם אם מדובר בעמידה מול מערכות בעלות עוצמה והשפעה".

נמני מסכם: "אני בטוח כי בית המשפט יפסוק שמדובר בעלילה. אני קורא שוב להימנע מכל גילוי של אלימות - פיזי או מילולי. אני שב וקוראȠלכל אחד מאלפי האוהדים לגלות איפוק ואורך רוח. האמת לצידנו, והאמת היא שתנצח. האלימות אינה דרכנו",

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק