דה-רידר יחמיץ עוד שלושה משחקים

קשרה של הפועל תל-אביב, דניאל דה-רידר, לא ישחק בעשרת הימים הקרובים ויחמיץ את המשחקים מול הפועל חיפה, הפועל עכו ומשחק הגביע מול מכבי קביליו יפו

יום חמישי 18 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

קשרה ההולנדי של הפועל תל-אביב, דניאל דה-רידר, נבדק היום על-ידי רופא הפועל תל-אביב רונן צפריר, והאחרון ציווה עליו לנוח בעשרת הימים הקרובים, כשיש חשש כי השחקן ייעדר עוד מספר שבועות.

המשמעות היא שהקשר יחמיץ את שלושת משחקי הפەעל תל-אביב שיערכו בשבוע הקרוב, משחקי הליגה מול הפועל חיפה והפועל עכו ומשחק הגביע באמצע השבוע מול מכבי קביליו יפו.

רונן צפריר התייחס היום לאתר הרשמי של המועדון לגבי פציעתו של הקשר ואמר: "דניאל סובל מקרע חלקי בשריר הארבע ראשי בירך ימין, נפצע במהלך המשחק מול מכבי נתניה. זו פציעה לא קלה וההחלמה ממנה יכולה להימשך מספר שבועות ואף יותר. הצוות המקצועי בעצה אחת עם הצוות הרפואי ורופא הקבוצה החליטו לתת לדניאל את כל הזמן שיצטרך על מנת להחלים ואינו מאיץ בו".

דה-רידר עצמו, שהגיע לישראۜ בהשקעה כספית של מאות אלפי שקלים ומבלה את מרבית זמנו ביציע, הוסיף: "הדבר האחרון שאני רוצה שיקרה הוא שאחזור למגרשים בטרם החלמתי לגמרי ואצטרך לפחד שמא אחמיר את הפציעה או לא אוכל לשחק את המשחק הרגיל שלי. עם קצת סבלנות אוכל להראות מה אני יודע ולמה הביאו ېותי להפועל תל אביב".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק