מצפה מהקהל לדחוף אותנו לניצחון

במכבי ת"א ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק הראשון בסידרת הפלייאוף מול פרטיזן בלגראד. פיני גרשון: "כולם מדברים על הקהל של פרטיזן, הגיע הזמן שידברו על הקהל שלנו"

יום שני 22 מרץ 2010
שלמה חסיד
 רגע האמת של מכבי ת&q͵ot;א הגיעה. אחרי הניצחון הענק במדריד, שסידר ל"צהובים" מפגש נוח יחסית מול פרטיזן בלגראד ברבע הגמר, כל מה שמכבי צריכה לעשות כדי להעפיל לפיינל-פור בניגוד לכל הסיכויים הוא לשמור על הביתיות מול הסרבים.

אמש נערכה מסיבת עיתונאים ובה הߪייחס פיני גרשון למשחק שמצפה לקבוצתו מחר בערב מול פרטיזן.

פיני גרשון, בונה על האוהדים בעיקר: "כולם מדברים על ה-24 אלף שיש בבלגרד, אף אחד לא מדבר על האוהדים שלנו וזה הזמן שלהם. יתרון ביתיות בד"כ בא לידי ביטוי בקהל. יש לקהל השפעה על השחקנים, במיוחד בדקות שהולך פחות. כולם מודעים לחשיבות של הסדרה, זה לא משחק אחד וצריך להתחייס לזה ככה".

גרשון הוסיף: "הם ינסו לנצל את היתרונות שלהם עלינו, ויש להם כאלה במקומות מסוימים וכל קבוצה גם תנסה לנצח את החסרונות של היריבה. מחר אחרי המשחק נדע מי עשה את זה יותר טוב, אבל כמובן שהכל נלקח בחשבון. הם ב-3 קטגוריות מובילים את היורוליג, אחת זה במספר העבירות שהם עושים, שני זה במספר איבודי הכדור ושלוש זה בריב' התקפה. נראה מחר מה אנחנו יכולים לנצל ומה אנחנו יכולים למנוע. נצטרۚ לעמוד במשחק אגרסיבי והם ינסו לעצור בהמון עבירות, השאלה מתי נלך לקו ומה נעשה משם".

דייויד בלות'נטאל, שכיכב במשחקי הקבוצה האחרונים אמר: "אנחנו מוכנים במאה אחוז, מנטלית ופיזית. היו לנו יומיים להתכונן. המאמנים הכינו אוӪנו כמו שצריך. איו שום סיבה שלא נשחק אותה הגנה כמו שהצגנו מול ריאל, ובכלל בטופ 16. אני עולה מהספסל ומצפים ממני לשנות את המשחק, יש לי היום את הניסיון לעשות זאת".

סטפון לאזמה
, שבשנה שעברה שיחק במדיה של פרטיזן, הוסיף: "әש לי עדיין כמה חברים שם ויהיה נחמד לראות אותם, אבל על המגרש אני לא חברותי. איך נתמודד עם הגבוהים של פרטיזן? יש להם רק שחקן אחד שבאמת יכול לעשות צרות וזה אלכס מאריץ'. גם הם צריכים להתמודד איתנו. המאמן שלהם עושה עבודה מצויינת, הוא יגיד להם להיות מאוד קשוחים̠מולנו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק