פרטיזן יכולח לנצח כל קבוצה

טרנס מוריס, אקס מכבי ושחקן ברצלונה, שהפסידה רק פעם אחת ביורוליג, לפרטיזן בלגרד, אמר ל-TELESPORT: "מכבי עדיין לא בפיינל פור, פרטיזן מסוגלת להיות הסוס השחור של המפעל ולהעפיל לפיינל פור, למרות שאני מעדיף לקבל את מכבי בגמר"

יום שלישי 23 מרץ 2010
שלמה חסיד
 רבים מאוהדי מכבי תל אביב עסוקים בימים האחרונים ברכישת כרטיסים לפיינל פור, כאילו שהקבוצה כבר דילגה מעל פרטיזן בלגרד. אז לכבוד אותם אוהדים, הרמנו ראיון עם שחקנה לשעבר של מכבי,  טרנס מוריס, המשחק כיום בקבוצת העל של בברצלונה, שהפסידה העונה רק פעם אחת ביורוליג, לאותה פרטיזן, ותארח החל מהערב את ריאל מדריד בסדרת הטוב מ-5 המקבילה לזו של מכבי תל אביב.

מוריס אמר ל-TELESPORT: "קודם כל שמחתי שריאל מדדיד ולא מכבי מגיעה מולנו בשלב ההצלבה, כי אני רוצה לפגוש את מכבי בגמר היורוליג, אבל כדי שזה יקרה ומכבי תגיע לשם, היא צריכה להיות בשיא הכושר שלה כדי לנצח את פרטיזן. אחרת היא עלולה להתאכזב".

פרטיזן קבוצה כל כך קשה?

"זו קۑוצה עם פוטנציאל עצום. היא יכולה לנצח כל קבוצה במפעל הזה. יש לה שחקנים מצוינים, זו קבוצה שמשחקת כדורסל חכם, יעיל וטוב, לא נבהלת משמות גדולים ומשחקת היטב בבית ובחוץ. לנו היה קשה מאוד נגדה, וגם הפסדנו בצדק, כי היא היתה טובה יותר".

&nbsɰ;אז מה מכבי צריכה לעשות בשביל לעבור?

 "מכבי תצטרך את הדחיפה של הקהל ביד אליהו. אם האוהדים יהיו האקס פקטור, ומכבי לא תשמוט את הביתיות, הסיכויים לטובתה. הבעיה היא שפרטיזן פותחת היטב את המשחקים שלה, היא יכולה לעלות ליתߨון, וצריך לקוות שאוהדי מכבי לא יכניסו את השחקנים ללחץ. זה בהחלט מפגש מעניין, שהכול בו אפשרי".

 סיכויים?

"הלב שלי על מכבי, המועדון שפתח לי את הדלת באירופה, אבל המוח אומר שפרטיזן לא תוותר. אני חߕשב שזה גבולי, למרות שהלב והנשמה של מכבי יכולים לעשות פה את העבודה".
 

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק