פאר למעון נזקקים

ביום ראשון האחרון נערך במיאמי אירוע התרמה למשפחות מעוטות יכולת בישראל בו לקחה שחר פאר חלק. באירוע התקיים משחק ראווה בו פאר שיחקה מול תורמים גדולים Ӟהקהילה היהודית במיאמי

יום שלישי 23 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

שחר פאר נמצאת  בארה"ב לקראߪ פתיחת טורניר המאסטרס הנערך במיאמי. ביום ראשון האחרון נערך אירוע התרמה גדול למשפחות מעוטות יכולת בישראל בו לקחה שחר חלק.

האירוע אורגן על ידי הקהילה היהודית במיאמי ארגון "מכבי העולמי" וארגון "אמונה".

באירוע התקיים משחק רߐווה בו שחר פאר שיחקה מול תורמים גדולים מהקהילה היהודית במיאמי.

אחרי המשחק נערך קוקטייל מפואר בהשתתפות שחר בו השתתפו למעלה מ-200 מבחירי הקהילה היהודית בעיר אשר תרמו כסף למען משפחות נזקקות. שחר חתמה על כדורי טניס והצטלמה עם ראשי הקהילה.

ארגוӟ מכבי העולמי מארגן אירועי התרמה גדולים ברחבי ארה"ב על מנת לגייס כסף למטרות רווחה בישראל  והתגייסותם של ספורטאים למען המטרה החשובה הזאת תורמת להצלחת האירועים.

פאר אמרה כי: "אני שמחה מאוד שיש לי הזדמנות לתת קצת מעצמי לקראת החג. זו הייߪה מטרה חשובה מאוד והאנשים היו מאוד נדיבים. אני מקווה שהתרומה הקטנה של כל השותפים לאירוע תעזור לילדים ומשפחות בישראל."

פאר הוסיפה: " טורניר מיאמי הוא אחד מהטורנירים החשובים בשנה. אני מתאמנת קשה מאוד כאן לקראת הטורניר ומקווה לשחק טוב.̠סך הכל שיחקתי טוב שבוע שעבר באינדיאן ווילס. המשחק נגד פנטה היה ברמה גבוהה מאוד ונגד יאנקוביץ פספסתי כמה הזדמנויות וברמות האלה אסור שזה יקרה."

נירית פרנץ "מכבי עולמי": "שחר היא ספורטאית בכירה מאוד ברמה העולמית ונערצת מאוד על ידיȠהקהילה היהודית האמריקאית. אנחנו מודים לה מאוד על העזרה שלה. למרות שהיא מספר ימים לפני טורניר גדול היא מצאה זמן לתרום לקהילה. אנחנו שמחים שהכסף שנאסף יהפוך להרבה משפחות את החג לחג שמח."

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק