4,500 אוהדים רכשו חבילות לפיינל-פור

האוהדים "הצהובים"̠הזדרזו לרכוש את החבילות שהוצעו להם, תמורת 800 דולר כולל מלון, אולם כעת לא ברור אם הקבוצה תהיה בכלל בפאריז והאוהדים הצהובים בהלם. א', ממנהיגי האוהדים אמר: "קיבלנו אתמול סטירה לפרצוף"

יום רביעי 24 מרץ 2010
שלמה חסיד

האם ההפסד אתמול לפרטיזן בלגראד הולך להיות יום שחור בהיסטוריה של מכבי ۪ל אביב? עושה רושם שרק אם הקבוצה לא תעפיל בסופו של דבר לפיינל-פור, ייחשב העניין כאסון מבחינת האוהדים ומעין יום כיפור של אוהדי מכבי.

עד אתמול בערב בשעת המשחק כ - 4,500 אוהדי מכבי כבר רכשו חבילות לפיינל-פור בפאריז תמורת כ-800 דולר עבור טיסהĠומלון בדיל מיוחד שסובסד לאוהדים, בימים בהם אמור להתקיים בפיינל פור (תחילת מאי).

ח', אוהד וותיק וידוע אמר ל-TELESPORT: "אלפים הזמינו כרטיסים בצרפת, אני אישית דאגתי שנבוא בקבוצת רכישה מאורגנת. הכל כבר שולם וירד לנו מהכרטיס אשראי. אנחנו עדיәן מאמינים שהקבוצה תהיה בפאריז אבל בהחלט קיבלנו סטירה לפרצוף, למרות שאנחנו מאמינים שמכבי תחזור לסידרה ותנצח. מי שראה את פרטיזן אתמול מבין שזו לא קבוצה שתעיף את מכבי משלב ההצלבה".

אוהדי מכבי נראו אתמול בהלם מוחלט, במעוזי האוהדים שרר שקט והӐוהדים סרבו להתנחם. היום יגיעו האוהדים בצורה מסודרת לירושלים בתקווה לעודד את קבוצת הכדורגל מול בית"ר ירושלים ולא לחטוף מכה נוספת בתוך 24 שעות.

במכבי עצמה החלו כבר אתמול בניסיונות להרים את השחקנים. פיני גרשון פנה לשחקנים מיד לאחר ההפסד לפרטיזן ואמר: שוב דבר לא גמור, אם נשחק מחר כמו ששיחקנו במחצית הראשונה נהיה בפיינל-פור ולא יעזור כלום".

תגובות

טלספורט בפייסבוק