גיגס עשוי לחזור לנבחרת ווילס

קפטן נבחרת ווילס לשעבר ושחקן מנצ'סטר יונייטד, ראיין גיגס, עשוי לשוב אל הנבחרת הםאומית ולעזור, לפחות במשחקי פתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה, בעקבות פציעתו של רמזי

יום שישי 26 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
ראיין גיגס, שיאן ההופעות במדי מנצ'סטר יונייטד עם 829, עשוי לשוב אל נבחרת ווילס, כשעל-פי הדיווחים ג'ון טושאק יבקשĠזאת מהשחקן בזמן הקרוב.

גיגס, אשר פרש מנבחרת ווילס בשנת 2007 אחרי 64 הופעות ו-12 שערים, ייצג את הנבחרת במשך 16 שנה. בעקבות פציעתו של הכישרון הגדול שתחת ארסן וונגר בארסנל, ארון רמזי, ייתכן וישוב גיגס לסגל הנבחרת הלאומית. כזכור, רמזי נפצע במשחק ۔ליגה מול סטוק לפני מספר שבועות ויעדר זמן רב.

ראיין גיגס צוטט השבוע: "חזרה לנבחרת אפשרית, זה דבר שאני צריך לשוחח עליו עם ג'ון טושאק ועם המנג'ר שלי במנצ'סטר, אלכס פרגוסון. בשלב זה של הקריירה אני לא פוסל את הרעיון. אני צריך לחשוב על זהȦquot;.

גיגס התייחס גם לחסרונו של רמזי ופתיחת קמפיין המוקדמות: "לארון יש את הפוטנציאל להיות הקפטן הבא של הנבחרת. לשניים-שלושה משחקי הפתיחה בקמפיין יש חשיבות עצומה וכל המדינה תהיה מאחורי הנבחרת".

גם שחקני הנבחרת תומכים פהĠאחד בחזרה של הכוכב בן ה-36: "הוא עדיין שחקן נפלא, מהטובים בפרמייר-ליג. אם הוא יחזור לנבחרת ויעזור לנו זה יהיה נהדר. עם גיגס במשחקי הפתיחה מול מונטנגרו, בולגריה ושוויץ הסיכויים שלנו גוברים בהחלט".

צילום: Getty Images

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק