יואב זיו סיכם ל-3 שנים במכבכ תא

מגנה השמאלי של לוקרן סיכם ל-3 שנים במכבי תל אביב, לאחר שהות של שנה וחצי במדי הקבוצה הבלגית. אבי נימני: "יואב מביא לקבוצה ניסיון"

יום שלישי 30 מרץ 2010
שלמה חסיד

מכבי תל אביב ממשיכה להתחזק: לאחר שהחתימה את רוברטו קולאוטי, הקבוצה מקרית שלום סיכמה עם ואב זיו, מגנה השמאלי של לוקרן הבלגית. כזכור, לפני כשבוע המריאו ראשי הקבוצה לבלגיה והגיעו לסיכӕם עם ראשי לוקרן על מחיר כרטיס השחקן. 

הנושא היחיד שנותר פתוח עם חזרתם לארץ, היה הסיכום עם השחקן עצמו, וממש לפני כניסת החג היום (שני), הגיעו ראשי המועדון לסיכום עם זיו על חוזה ל-3 שנים הבאות.

במועדון היו מߕדעים לחשיבות החתמתו המהירה של השחקן, בשל החשש כי קבוצה אחרת תשים ידה על המגן המחונן, וזאת בעיקר לאחר חתימתו של יובל שפונגין בקפריסין.

מגן נבחרת ישראל הגיע לבלגיה בינואר 2009, ולקח חלק ברוב משחקיה של הקבוצה. זיו יכול ל۩חק גם בעמדת המגן הימני ואף עשה זאת במדי בית"ר ירושלים לפני שעזב לבלגיה. 

אבי נימני, מנג'ר מכבי ת"א הודיע היום על כך שסוכמו התנאים עם יואב זיו על הצטרפותו למועדון הכדורגל של מכבי ת"א. השחקן בן ה-29 שמשחק בקבוצה הבלגית לוקרןȠסיכם על חוזה של שנים שנים עם אופציה לקבוצה להארכת החוזה בשנה נוספת, השחקן אמור להגיע בימים הקרובים ארצה לצורך בדיקות רפואיות כנדרש.

"יואב מביא לקבוצה ניסיון" אמר נימני על המגן, "העובדה שהוא יכול לשחק גם מצד שמאל וגם מצד ימין מאפשרת Ӝנו גמישות וזאת בתוספת ניסיונו ברמות הבינלאומיות יהיה לתועלת המועדון".

"החתימה של יואב זיו תחזק ותיתן עומק לקבוצה" הוסיף מיטש גולדהאר, הבעלים של מכבי ת"א. "שחקנים ברמה של קולואטי וזיו יסייעו לנו בהשגת המטרות העומדות בפני המӕעדון".


תגובות

e

טלספורט בפייסבוק