המטרה: תיקו בחוץ

שני משחקי רבע גמר ליגת האלופות יערכו הערב: באיירן מינכן תשחק מול מנצ'סטר יונייטד וליון תפגוש את בורדו לדרבי צרפתי. מה יהיו התוצאות? אנו מעניקים שתי המלצות על משחקי ה-WINNER

יום שלישי 30 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 משחק מספר 7: באיירן מינכן – מנצ'סטר יונייטד: לא משנה איפה או מתי, תמיד כששני מועדני הפאר הללו יפגשו, ניצחונה הסנסציוני של יונייטד בגמר 99 יהיה באוויר. אך דווקא מאז אותו גמר גדול בברצלונה, נפגשו הקבוצות חמש פעמים, מהם ניצחו הגרמנים בשניים ועוד שלושה משחקים  הסתיימו בתיקו. כך שלמרות אותו ניצחון ענק, הסטטיסטיקה מראה לנו שסר אלכס לא יכול להיות רגוע יותר מדי.̠

באיירן מגיעה למפגש כנראה ללא אריאן רובן הפצוע, ובנוסף היא איבדה במחזור האחרון את ראשות הטבלה בבונדסליג, לאחר הפסד ביתי לשטוטגראט. היונייטד, לעומתם, מגיעים בכושר נפלא, לאחר ארבעה ניצחונות רצופים בליגה וניצחון כפול ענק בשמינית הגמר מול מילאן.

עוד נתון שישמח את אוהדי השדים האדומים הוא חזרתו של ווין רוני הרותח שבאותו רבע גמר מול הרוסיונירי כבש ארבעה שערים. יתרון הביתיות של הגרמנים יספיק להם רק לתיקו.

 ההימור: X (יחס 2.80)

משחק מספר 15: ליון – בורדו: דרבי צרפתי ענק, שיספק לנו, ללא ספק, משחק פתוח ומהנה. ליון, שהייתה השולטת האבסולוטית בליגה הצרפתית בשנים האחרונות, פינתה את הבמה המקומית לבורדו, שגם השנה ממוקמת במקום הראשון.

אך למרות חילופי השלטון בזירה המקומית, ליון מפגרת אחרי בߕרדו, רק בשתי נקודות בליגה, כך שגם בצרפת הכול פתוח.

בליגת האלופות מדובר במשחק המפגיש את אחת מקבוצות הבית החזקות ביותר מול אחת מקבוצות החוץ החזקות ביותר. ליון שיחקה בליגת האלופות העונה ארבעה משחקים בחוץ, מתוכם ניצחה שלושה, וסיימה בתיקו מכובד מול ליӑרפול.

בורדו לעומתה שיחקה ארבע פעמים בליגת האלופות מחוץ לביתה, ומהם השיגה שלושה ניצחונות רצופים וסיימה בתיקו 1:1 מול הגברת הזקנה. רקורד הבית של ליון יישאר נטול הפסדים, והיא תנצח בדרבי הצרפתי המסקרן. ההימור: 1 ( יחס 1.95)

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק