ארד לבאולינג הישראלי באליפות אירופה לנוער

עוד הישג לבאולינג הישראלי: שחף אנטין ודנית בכר זכו הערב במדליית הארד באליפות אירופה לנוער עד גיל 19 בצרפת

יום שלישי 30 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 עוד הישג לבאולינג הישראלי,שחף אנטין ודנית בכר זכו הערב במדליית הארד באליפות אירופה לנוער עד גיל 19 בצרפת.

בעוד שאנטין (רמת גן) נחשבת לאחת השחקניות הטובות באירופה לגילה ובשנה שעברה הייתה שותפה למדליית הנערות הקבוצתית באליӤות אירופה הרי שבכר (חולון) הפתיעה לטובה.

 בדיוק כמו צמד הבנים,א ליהם נגיע בהמשך הזוג הישראלי הוביל את התחרות בתום חמישה משחקונים מתוך שישה אבל בתום המשחקון האחרון ירדו למקום הרביעי הכללי אך כאמור דורגו בין ארבעת הזוגות הראשונים שעולות לחצי הגמר ומבטיחים לעצמן מדליות.

בחצי הגמר פגשו אנטין ובכר את הצמד האנגלי שדורג ראשון בתום השלב המוקדם והפסידו.חלוקת המדליות תתקיים מחר אחה"צ.

בנוסף' אנטין מדורגת כרגע במקום השני הכללי מתוך 66 בנות בתחרות המאסטראס המתבססת על כל המשחקונים שמבצӢת כל שחקנית (בתחרות האישית,הזוגית והקבוצתית,סך הכל 18) .

בערב החג פספסה נבחרת הבנים מדלייה ראשונה כשעומר נחושתן (ראשל"צ) ושחר אפרתי (נתניה) שסומנו מראש כמועמדים להיאבק על מדליה פתחו מצוין את התחרות אליה נרשמו 53 זוגות מ-30 מדינות,בתחרות גם כאӟ לכל שחקן יש שישה משחקונים, אחרי חמישה משחקונים הוביל הצמד הישראלי את התחרות,אלא שדווקא אז חלה ירידה דראסטית והתוצאה המצטברת שהשיגו השניים הייתה שווה מקום 37 בלבד במשחקון השישי והאחרון שהוריד אותם למקום השישי הכללי רק 12 נקודות מהצמד הרוסי שעלה לחצי הגמר,ېגב לפני המשחקון הזה פיגרו הרוסים ב-68 נקודות אחרי נחושתן ואפרתי.

אפרתי מדורג כרגע במקום ה-12 הכללי מתוך 110 שחקנים בתחרות המאסטרס,נחושתן מדורג במקום ה-24 לשלב גמר המאסטרס עולים 24 שחקנים וכרגע שני הישראלים בפנים. 

יו"ר התאחӓות הבאולינג אריה פישר: " כבר ביומה השני של האליפות הבטנו מדלייה אחת לפחות, אליפות רביעית ברציפות שאנחנו עולים על הפודיום מה שמעיד על הכישרון הגדול של השחקנים הצעירים שלנו. חבל שפספסנו מדליה בזוגות בנים אבל התחרות עוד ארוכה יש משחקי יۗידים ומאסטרס ונקווה שזה לא הסוף"

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק