ווין רוני ייעדר בחߕדש הקרוב

החלוץ האנגלי, שנקע את קרסולו במשחקה של מנצ'סטר יונייטד אתמול מול באיירן מינכן, יחמיץ את משחקי היונייטד החודש, בין היתר מול צ'לסי והגומלין מול באיירן בשבוע הבא. תחילה היה חשש כי סיים את העונה

יום רביעי 31 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

ווין רוני, חלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, שנהנה מעונת השיא בקריירה שלו, נבדק הבוקר ועל-פי ההאבחנה ייעדר מהמגרשים בחודש הקרוב.

רוני נקע את קרסולו אתמול (שלישי) מספר שניות לפני שער הניצחון של איביצ'ה אוליץ מבאיירןȠמינכן ובאנגליה תחילה חששו שהחלוץ סובל ממתיחה חמורה ברצועות הקרסול, מה שעלול היה להשבית אותו לתקופה ארוכה של שישה שבועות לפחות. כעת נרגעו מעט הרוחות, אולם בכל זאת החלוץ ייעדר בחודש הגורלי עבור השדים האדומים.

החלוץ יחמיץ בוודאות את משۗק העונה של "השדים האדומים" מול צ'לסי ביום שבת וגם את משחק הגומלין מול באיירן מינכן בשבוע הבא (1:2 לבאיירן במשחק הראשון), כאשר בצוות הרפואי של היונייטד יעשו הכול כדי להחזיר אותו לכשירות עוד מוקדם מהצפוי.

רוני הוא אינו החלוץ היחיד בסגל מנצ'סטר יונייטד שפצוע כעת, מצטרף אל מייקל אוואן ודני וולבק, ובשל כך מתכנן אלכס פרגוסון להתחיל לשלב בשבועות הקרובים את האיטלקי המבטיח, פרדריקו מקדה. בעונה שעברה כבש החלוץ בן ה-18 שערי ניצחון קריטיים מול אסטון וילה וסנדרלנד, אך גם הוא רק לאחרונה חזר מפציעה̠ונעדר זמן רב.

רוני, שכבש את השער אתמול של יונייטד כבר בדקה הראשונה, נהנה העונה מעונת שיא בקריירה שלו כשכבש העונה כבר 28 שערי ליגה עבור מנצ'סטר יונייטד.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק