מגיע לפרטיזן להיות בפיינל-פור

מכבי לא ספרה את הסרבים לפני ההצלבה ובאה על עונשה. חטא היוהרה של הצהובים גרם להםȠלהתעסק בכל דבר אפשרי ערב הסדרה הזאת, כשהם כמעט שוכחים שיש גם יריבה שצריך להתכונן אליה כראוי. ואילו פרטיזן התגלתה כקבוצה סימפטית מאוד שמגיע לה לנסוע לפריז

יום רביעי 31 מרץ 2010
שלמה חסיד
 עד המשחק אתמול בבלגרד, בו הובהר מעל לכל ספק שפרטיזן לא פראיירית, איש בארץ לא נתן לה את הכבוד הראוי. לא מכבי, שחשבה שהיא כבר בפיינל-פור - לא ספרה את היריבה והתעסקה בכל דבר אפשרי לפני הסדרה הזאת, במקום להתכונן כראוי, וגם ۜא התקשורת שהתעסקה בלקשור כתרים לצהובים. גם אוהדי מכבי כבר סרקו את האינטרנט בחיפושים אחרי דיל לפריז.

עכשיו כולנו צריכים להרכין ראש ולהודות שטעינו. טעה פיני גרשון כשמיהר לאולפן יציע העיתונות כדי להעניק להם ראיון סיכום עונה, בו שלח רסןĠמפיו ודיבר בהתנשאות ושחצנות, כאילו הכרטיס לפיינל-פור כבר בכיסו. טעו שחקני מכבי שהסכימו להצטלם לפרומואים בערוץ הספורט מהם ניתן היה להבין שהקבוצה כבר בפיינל פור ("אנחנו מתכוננים לפיינל-פור", שרו השחקנים, במקום לשיר, "אנחנו מתכוננים להצלבߔ"). טעתה גם ההנהלה של מכבי שאיפשרה לכל הבלאגן הזה להתרחש מתחת לעיניים שלה, ולא נקפה אצבע.

מחר, אם לא יקרה הבלתי צפוי, תפסיד מכבי שוב וחלום הפיינל-פור יתרסק לרסיסים קטנים. ובכל זאת קצת אופטימיות - אולי מההפסד הצפוי הזה תצמח למכבי הישועה. אולי היא תלמד מפרטיזן צניעות, דרך ארץ, לחימה בשביל הקהל,  ואמונה בחומר שחקנים מקומי במקום להביא אמריקאים שכירי חרב.

פיני גרשוןן כבר למד הכול בקריירה המפוארת שלו - עכשיו שילמד שיעור אחרון. הראיונות שלו בתקשורת הם לא פחות מסהרורייߝ. לא יכול להיות שפתאום, משום מקום, יעופו לפיני משפטים כמו זה שפניני עדיף לו מטל בורשטיין. עד כאן.

אישית, הייתי רוצה שמכבי תנצח מחר, שהסדרה תחזור לנוקיה ושבעוד חודש כולנו ניפגש בשאנז אליזה, בואכה שער הניצחון. אבל תראו לי אפילו אוהד אߗד של מכבי שבאמת מאמן שתסריט כזה יכול להתרחש.
 
לסיום, אני רוצה לנצל את הבמה הצנועה שניתנה לי בשביל להתוודות בפניכם שלמרות שפרטיזן חוצצת בינינו לבין המטרה בסדרה הזאת - אני מתקשה מאוד להתאפק מלגלות סימפטיה אדירה לקבוצה הזאת. היא אӜמונית, השחקנים שלה מקבלים משכורת צנועה, אבל בכל זאת נלחמים ונותונים הכול בשביל הקהל. אם פרטזין כצפוי תהיה בפריז - אני אהיה בעדה במאה אחוז.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק