הפועל י-ם תתרכז בליגה הישראלית

אלבה ברלין היתה גדולה על הפועל ירושלים, ניצחה אותה 59:72, והעיפה אותה מהמשך המשחקים ביורוקאפ. פו ג'טר שוב הצטיין עם 19 נק', אבל הוې לא הצליח לעזור לקבוצתו, שהגיעה עם פער של 6 נק' בלבד מהמשחק הראשון בארץ

יום רביעי 31 מרץ 2010
שלמה חסיד
הפועל ירושלים סיימה הערב את דרכה במפעל היורוקאפ, אחרי שהפסידה לאלבה בברלין 59:72. ירושלים, שניצחה את הגרמנים ב-6 נק' הפרש בשבוע שעבר במלחה, פיגרה במהלך כל המשחק ולא הצליחה להתקרב לגרמנים העדיפים. 
<Ţr/> ה"או 2" ארנה המפורסם של ברלין ראה הערב יום הגנתי משופר של הגרמנים, מול התקפה דלילה של ירושלים, שרק יכולה להצטער על שמיטת הפער המבטיח מהשבוע שעבר בתחילת המשחק במלחה.

הרבע הראשון הערב הסתיים ב-7:20 לטובת הגרמנים, כשירושלים כלל אינה מופיעה להתמודדות, להוציא שלשה של פינקני. ברבע השני סימונס התעורר והכניס את הירושלמים למשחק, אבל אלבה נשארה רחוקה והמחצית הסתיימה ב-28:36 לגרמנים.

הרבע השלישי דמה לתחרות שלשות בין זויצ'ין לנעימי. ירושלים ניסתה להתקרב, אבל הגרמנים הפגינו משחק הגנה משובח, והרבע נגמר ב-37:52 לגרמנים. ברבע האחרון האורחים רצו ל-0:5 כבר בפתיחה, אבל צ'אב ובאיירס היו שם בשביל לצנן את ההתלהבות של̠הירושלמים, והשאירו את היתרון בידיים הגרמניות.

פו ג'טר, שחקנה המצטיין של ירושלים בעת האחרונה, בלט עם 19 נקודות, שלא הספיקו לניצחון במשחק החוץ. .

מאמן הפועל ירושלים, גיא גודס אמר בסיום: "ידענו̠שיהיה לנו קשה אבל נתנו את הכול. אין לי טענות לבחורים, אנחנו נתרכז בליגה".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק