ויירי: לקחת מאינטר את האליפות

כריסטיאן ויירי, אחד החלוצים הגדולים שהיו גכדורגל האיטלקי, דורש לקחת מידי אינטר את תואר האליפות של עונת 2005/06 בטענה כי המועדון עסק בריגול. כזכור, התואר גם כך נלקח מידי יובנטוס וכעת עשוי לעבור אל רומא

שבת 03 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

הכדורגל האיטלקי ידע שערוריות רבות, כשרק לפני שבועיים פרסמנו כי ייתכן וישנם בחודש האחרון מספר משחקים מכורים, על-פי דיווחים זרים ושינויים משמעותיים באתרי ההימורים, אך  נראה כי כעת הליגה האיטלקית בדרך לשפל חדש.

כזכור, בעונת 2005/06 זכתה יובנטוס בסקודטו, אך בעקבות פרשת השחיתות הקבוצה הורדה לליגת המשנה והאליפות נלקחה ממנה והועברה לידיה של אינטר ומאסימו מורטאי. כעת, טוען כריסטיאן ויירי, כי המועדון עסק בריגול ובמרמה לאורך זמן רב, כשעל-פי החוקה מדובר בעבירה חמורה שעונשה הוא לקיחת התואר. ויירי, על-פי הדיווחים, כבר פנה אל ראשי ההתאחדות האיטלקית.

אם האליפות אכן תילקח מאינטר, היא תעבור אל רומא שסיימה את אותה עונה במקום הרביעי בלבד. במקום השלישי סיימה מילאן, אך גם היא נענשה באותה פרөה ובעקבות הפחתת הנקודות היא רחוקה מצמרת הטבלה.

כריסטיאן ויירי בן ה-36, שחקן אינטר בין היתר בעברו, סבל מפציעות רבות בשנים האחרונות ואת עונת 2008/2009 העביר במדי אטאלנטה. לאחר מכן שיחק בליגה הברזילאית אך התקשה לכבוש שערים ואף התמוטט במהלך Ӑחד המשחקים. לאחר מכן פרש מכדורגל, כאשר בנבחרת האיטלקית רשם 49 הופעות ו-23 שערים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק