איראן שוב החרימה את ישראל

נבחרת הנוער של איראן בכדורעף שלא סירבה לשחק מול נבחרת הנוער של ישראל. האיראנים לא הופיעו למשחק חצי הגמר של טורניר ההכנה באיטליה. ישראל תשחק ביום שני בגמר הטורӠיר, 18:00 שעון ישראל

יום ראשון 04 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת הנוער של ישראל בכדורעף העפילה לגמר טורניר פורדנונה באיטליה, בו משתתפות 16 קבוצות ונבחרות. הנבחרת העפילה בשעות הצהרים לחצי הגמר, שם הייתה אמורה לפגשו את איראן, אך האיראנים סירבו להופיע וישראל העפילה באופן אוטומטי לגמר.

נבחרת הנוער, אותה מאמן יעקב הרשקו, לוקחת בחלק בטורניר ההכנה מאתמול. היא העפילה לשלב רבע הגמר לאחר שניצחה שני מועדונים איטלקיים בבית המוקדם והפסידה לקבוצה מבלארוס. ברבע הגמר פגשה הנבחרת את נבחרת איטליה ורשמה ניצחון משכנע של 0:3, שהיה גם ניצחון ראשון אי פעם של נבחרת הנוער הישראלית על האיטלקים.
במשחק רבע הגמר המקביל התמודדו נבחרות איראן ואלג'יריה. האיראנים ניצחו גם הם 0:3 והיו אמורים לפגוש את ישראל בחצי הגמר. לאחר שהמשחק נדחה בשעה, המתינו הישראלים באולם לנבחרת האיראנית, אך זו לߐ הופיעה.

בשל אי הופעתה של הנבחרת האיראנית, ישראל העפילה באופן אוטומטי לגמר הטורניר, שייערך מחר בשעה 18:00 שעון ישראל. הנבחרת הישראלית תיפגש בגמר מול המנצחת במשחק בין נבחרת בלארוס, אותה פגשה הנבחרת בבית המוקדם, למועדון הגרמני באדן וורטמברג.

<Ͱ>נבחרת הנערות של ישראל, אותה מדריך גל גלילי, העפילה גם היא היום לחצי גמר הטורניר והיא מתמודדת בשעה זו נגד נבחרת שוויץ. עד כה ניצחה הנבחרת בכל המשחקים, כולל שני מועדונים איטלקיים וקבוצה גרמנית בבית המוקדם ו-2:3 יפה על קבוצת נערות מלונג איילנד, ארה"ב בۨבע הגמר. אנו נדווח על תוצאת המשחק הזה מייד כשיסתיים.

עבור שתי הנבחרות הטורניר הזה הוא טורניר הכנה חשוב לקראת מוקדמות אליפות אירופה שייפתחו בעוד שלושה ימים, ב-7.4.10. נבחרת הנוער תצא למונטנגרו, שם תתמודד עם נבחרות מונטנגרו, איטליה, פולין, ספרד ונורבגיה. הנערות יטוסו לפולין, שם יתמודדו עם פולין המקומית, צ'כיה, הונגריה, אוסטריה וליטא.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק