בארסה הקבוצה הטובה שראיתי מעודי

ארסן ונגר, מאמנה של ארסנל שראה דבר או שניים בקריירה שלו מודה לקראת המשחק הערב מול ברצלונה: "בארסה היא הקבוצה הטובה שראיתי!והטובה ביותר ששיחקתי מולה אי פעם". אלכסנדר סונג הצטרף לרשימת הפצועים בארסנל

יום שלישי 06 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

צסק"א מוסקבה תארח הערב את אינטר, במשחק שיפתח את משחקי הערב במסגרת משחקי הגומלין של רבע גמר ליגת האלופות, אך המשחק המרכזי ייערך ב-21:45, בו תארח ברצלונה אלופת אירופה את ארסנל.

ארסנל חילצה תיקו 2:2 במשחק הראשון, אך גם ארסן ונגר יודע ומודה שברצלונה היתה צריכה לנצח בתוצאה גבוהה את ארסנל, במשחק חד צדדי לטובת הקטלונים. ונגר, התייחס היום למשחק וליריבה שלו הערב ואמר: "ברצלונה ߔיא הקבוצה הטובה שראיתי מעודי והקבוצה הטובה שפגשתי בקריירה שלי כמאמן".

ונגר המשיך בפירגונים ואמר: "ברצלונה משחקת קבוצתי מאוד ומהירה מאוד עם הכדור. מעולם קבוצה לא שלטה נגדינו בצורה כל כך מוחלטת במשחק שנערך בבית שלנו. אנחנו חייבים לשנות את המשחק שלנו הערב, כדי שהשליטה הזו של ברצלונה לא תחזור על עצמה".

ובינתיים, ספג  ארסן ונגר מכה נוספת בהכנות שלו כאשר התבשר כי אלכס סונג, הקשר האחורי הקמרוני, פצוע בבירכו ולא יוכל לשחק הערב. סונג, מצטרף ברשימת הפצועים של ארסנל לווילۙאמס גאלאס, אנדריי ארשבין וכמובן ססק פברגאס, שממילא מושעה ולא יכול לשחק.

פפ גווארדיולה, ייאלץ להסתדר הערב ללא שני הבלמים הקבועים שלו, ג'רארד פיקה ופויול המושעים וכן ללא זלאטן איברהימוביץ', החלוץ השבדי שכבש צמד במשחק הקודם, אך נפצע והוא בספק גםĠלסופר קלאסיקו.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק