רשמית: אנגלידיס נציגו של גולדהאר

מיטש גולדהאר, הבעלים של מכבי תל אביב, הודיע שג'ק אנגלידיס מונה כףציגו וייצג את האינטרסים שלו בזמן שהוא נמצא מחוץ לארץ.מר אנגלידיס יעבוד בצמוד ליו"ר מכבי ת"א אביב בושינסקי, המנכ"ל עוזי שעיה והמנג'ר אבי נימני

יום רביעי 07 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 מיטש גולדהאר, הבעלים של מכבי תל אביב, הודיע היום שג'ק אנגלידיס מונה כנציגו וייצג את האינטרסים שלו בזמן שהוא נמצא מחוץ לארץ. אנגלידיס יספק מידע, הכוונה ופידבק כנדרש. "אני מכיר את ג'ק אנגלידס שנים רבות ואני סומך עליו. ג'ק יהיה בקשר ישיר ומתמשך עם המועדון ועימי ולכן יהיה בעמדה לעזור בכל אספקט בפעילותו של מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב. אני מאמין שחשוב שלמועדון תהיה גישה מתמשכת וללא הפרעות לבעלים וכך תתאפשר הוצאה לפועל של היעדים והשאיפותȠשלנו לעתיד בצורה יעילה". כך אמר גולדהאר על המינוי.

"אני שמח לקבל את המשימה הזאת ממיטש" אמר אנגלידיס, "אני יודע שהקבוצה בעלת היסטוריה עשירה ומסורת ואני מצפה לעבוד עם כל האנשים השותפים בפעילותו של הארגון. שנינו מחויבים לבנייתו של עתיד טוב יותר".

אנגלידס, פרקליט אנגלי מוסמך בהכשרתו ובנקאי השקעות, עבד במשרד עורכי דין בלונדון וכמו כן בבנקים שונים בלונדון וקפריסין. הוא בעל ניסיון עשיר בניהול, ניהול משא ומתן בעסקאות פיננסיות שונות, בהיבטים חוקתיים מסחריים וליטיגציה. מר אנגӜידיס יעבוד בצמוד ליו"ר מכבי תל אביב אביב בושינסקי, המנכ"ל עוזי שעיה והמנג'ר אבי נימני.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק