8 המלצות WINNER לשבת

יום שבת עמוס במשחקים והיום אנו ממליצים על שמונה משחקים. בית&quov;ר ומכבי ת"א בקרב על המקום השלישי, וילה וצ'לסי מגיעות לוומבלי אל חצי גמר הגביע ומעל הכל- הסופר קלאסיקו הגדול בין ריאל מדריד וברצלונה

שבת 10 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
ם ללא הכרעה שתשלח את מכביȠלקיזוז במקום השלישי. ההימור: X (יחס 2.95)


משחק מספר 77 : פיורנטינה -  אינטר: אחרי שעמדה במשימת רבע הגמר, חוזרת אינטר לליגה המקומית ובפניה משימה לא פשוטה בכלל, לאחר ההפסד במחזור האחרון מול רומא מרוץ האלߙפות נפתח מחדש, ורק נקודה מפרידה בין אינטר לרומא. למרות שבליגת האלופות קבוצתו של מוריניו משחקת כמו מכונה משומנת, במשחקי החוץ בליגה המקומית היא ניצחה פעם אחת בודדת בשבעת המחזורים האחרונים. המארחים מפירנצה בתקופה מצוינת במיוחד שמדובר במגרשה הביתי. פיורה ניצח۔ בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה, כולל הניצחון 2:3 מול באיירן באלופות שלא הספיק לה לשלב הבא. המשחק המסקרן יסתיים ללא הכרעה, מה שישחק אך ורק לטובת הרומאים. ההימור: X (יחס 2.90)  


משחק מספר 81: ריאל מדריד &nŤash; ברצלונה: המשחק הגדול ביותר ביבשת, וסביר להניח שבעולם כולו,בשלושת המפגשים האחרונים בין שתי הענקיות ניצחה ברצלונה,  וכולנו זוכרים את הפעם האחרונה בברנבאו בעונה שעברה, מסי והנרי חגגו, וההקטלונים השפילו את מדריד בתוצאה המדהימה 2:6. בגזרת הפۦועים לשני המאמנים יש סגלים מספיק רחבים, כך שגם היעדרותם הצפויה של זלטאן ואבידל מברסה, וקאקה, אלונסו, ובן זמה ממדריד, לא אמורה להוות שום תירוץ. המארחים ממדריד ירצו לשמור על רקורד הבית הבלתי נתפס שלהם הכולל חמש עשרה ניצחונות מתוך חמש עשרה משחקים, אך מול קבוӦה מדהימה כמו אלופת אירופה, המשימה הולכת להיות לא פשוטה בכלל. במפגש שכזה בדומה לרולטה רוסית כל תוצאה יכולה להילקח בחשבון, ושום סטטיסטיקה שבעולם לא יכולה לחזות. ולכן אמליץ להמר על תיקו שגם יביא למהמרים את היחס הגדול ביותר. ההימור:X   (יחס 3.00)

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק