זה ההישג הגדול ביותר של אברם

צופית גרנט, רעייתו של אברהם גרנט, התראיינה ל-telesport יממה לאחר ההישג המדהים של בעלה, שהעפיל עם פורטסמות' לגמר הגביע: "זו היתה אחת החוויות היפות שהיו לנו ויהיה לנו .̠אפשר לנצח גם את צ'לסי בגמר"

יום שני 12 אפריל 2010
שלמה חסיד
בניגוד לכל הציפיות ולמרות שהקבוצה שלו מפורקת כלכלית ומקצועית, עשה אתמול אברהם גרנט את הבלתߙ יאומן והעפיל לגמר הגביע האנגלי אחרי ניצחון סנסציוני אחרי הארכה 0:2 על טוטנהאם.

צופית גרנט, אישתו של אברהם גרנט התראיינה ל-TELESPORT יום אחרי ההישג המדהים של בעלה ואמרה בשיחה מאנגליה: "היה ערב מדהים, לראות את הקהל שר באלפיו שירי תמיכה ותודה לאברם על ההישג, זה היה אחד החוויות היפות ביותר שהיו לנו ויהיו לנו בכדורגל וכבר עברנו כמה דברים בארץ ובחו"ל, בקבוצות ובנבחרות".

צופית הנרגשת הוסיפה: "אני ובעלי נרגשים ושמחים ולא רוצים שכל זה ייגמר. זו הרגשה עילאית, זה ההישג הגדול ביותר של אברם. היו אתמול עשרות אלפי אוהדים שבאו רק בשבילו, שרו לו כל המשחק. אני גאה בו על כך שהוא אדם ענק ומאמן ענק והביא הרבה כבוד לו וגם לכדורגל שלנו".

את מאמינה שאפשר לנצח את צ'לסי בגמר?

"מי שלא מאמין, בשביל מה בכלל שיבוא לשחק כדורגל. זה משחק אחד, הגביע מונח על השולחן, אנחנו בטח לא באים להפסיד ואני מאמינה שהרוח של אברם יכולה גם להביא את ההישג הזה". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק