לגרנט יש הצעות מקבוצות פרמייר-ליג

"הסאן" הלונדוני מדווח היום שלמנג'ר הישראלי של פורטסמות' יש הצעה ממועדון בכיר באנגליה לעונה הבאה. מקורב לגרנט: "יש לו הצעה על השולחן אבל הוא יתקשה לעזוב את פורטסמות' והאוהדים הנפלאים שלה"

יום שלישי 13 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי שעשה את אחת הסנסציות הגדולות בתולדות הכדורגל האנגלי, והעלה קבוצה מפורקת לגמר הגביע האנגלי, מסתבר שלהצלחה של גרנט יש עיניים ויש גמול.

"הסאן" מדווח היום שהמנג'ר הישראלי הפך לסחורה מאוד חמה והוא מבוקש ע"י קבוצת פרמייר-ליג בכירה וכן ע"י מספר קבוצות באירופה.

למרות שהפך להיות מנג'ר מבוקש מאוד, לא מן הנמנע שגרנט ימשיך עם פורטסמות' גם בעונה הבאה בצ'מפיונשיפ, אחרי שהתחבר מאוד למועדון ונקשר מאוד לאוהדים שלە, שמעריצים את גרנט, בניגוד לאוהדי צ'לסי, אותה אימן בקדנציה הקודמת שלו באנגליה.

מקורב לגרנט, התראיין לעיתון ואמר: "אברם הוכיח העונה איזה מנג'ר גדול הוא וגם מועדונים רבים באנגליה שמו לב לכך. יש לו הצעה על השולחן ויהיו עוד נוספות אבל יהיה קߩה לאברם לעזוב את פומפי".

בפורטסמות' עדיין לא וויתרו על האפשרות לשחק באירופה בעונה הבאה, זאת למרות שלא דאגו להשיג את האישורים הנדרשים מאופ"א. 

בקבוצה יגישו בימים הקרובים עירעור להתאחדות האנגלית, שתאפשר להם באופן תקדימי לשחק באירופה למרות המצב הכלכלי הקשה והעובדה שלא קיבלו אישור מאופ"א לעשות את זה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק