ושוב בגמר: הפועל נגד מכבי ראשלצ

חצי גמר הפלייאוף: הפועל ראשון לציון ניצחה את הסידרה מול אס"א ת"א לאחר 29:38 והעפילה לגמר הפלייאוף שם מחכה לה היריבה העירהנית והמיתולוגית מהשנים האחרונות, מכבי ראשל"צ

יום שלישי 13 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 ושוב אתכם ושוב בגמר. הפועל ראשון לציון העפילה לגמר היד לאחר שגברה 29:38 (1:2 בסידרה) בשלב חצי הגמר על אס"א תל אביב והעפילה עלייה לגמר ששם שוב מחכה לה מכבי ראߩון לציון לדרבי ענק. 

במחצית הראשונה אס"א פתחה טוב והעפילה ליתרון 10:12, למרות זאת הראשל"צים נשארו במרחק סביר כדי לנצח במחצית הראשונה והוליך ב-3 הפרש - 14:17. 

במחצית השנייה, אס"א תל אביב, שמחזיקה בגביע המӓינה נעלמה לגמרי , מה שהותיר רק קבוצה אחת על המגרש וראשון לציון חגגה ניצחון מוקדם מהצפוי - 29:38 להפועל ראשון לציון בדרכה לגמר. 

זייקמן: "השחקנים באו בטירוף". מיימון: "שיחקנו כמו גברים"

מאמן הפועל ראשל"צ, וובה זייקמן: "השחקנים באו בטירוף, ידעו את המשמעות ונתנו הכל על המגרש. עלינו לגמר, זה מאוד היה חשוב לנו כאגודה שרוצה להצליח. הכל פתוח נגד מכבי ראשל"צ, זו קבוצה מצויינת. әהיה קשה, זו תהיה סידרה גדולה. אנחנו רוצים להצליח".

מאמן אס"א ת,א, אולג בוטנקו: "לא הצלחנו כלום בהגנה. לא הלך כלום בחדירות, חבל מאוד. לא מחפשים סיבות כעת לאחר ההפסד, נראה עוד פעם ונבין. יוצאים לחופש מוקדם מהצפוי, אנә מאחל בהצלחה לקבוצות שהגיעו לגמר".

כוכב הפועל ראשל"צ, עידן מיימון אמר בסיום: "התפוצצנו הכל. הפעם שיחקנו טוב, היה שווה לחכות למשחק כזה כדי לנצח. שיחקנו כמו גברים, מהשחקן הראשון עד האחרון. לנצח את אס"א בהפרש כזה ߜא קל, הם קבוצה מצויינת". 

לקראת הדרבי בגמר: "דרבי זה דרבי. הקהל כאן נכנס לי ללב, הדרבי בשבילו זה הכל. הדרבי מעל הכל, נעשה הכל כדי לנצח".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק