תוכנית החלוקה

המלצת WINNER למונדיאל: אנגליה ואיטליה הוגרלו לבית המוות בברזיל, שתיהן יחששו להפסיד במשחק הפתיחה ויסתפקו בנקודה

שבת 14 יוני 2014
אנגליה ואיטליה ייפגשו בשבת בלילה למשחק המרכזי בבית המוות של המונדיאל, בית ד'.

מלבד ניצחון 0:3 על נבחרת פרו, לא הרשימו האנגלים במשחקי ההכנה למונדיאל כשסיימו בתוצאות תיקו מול נבחרות הונדורס החלשה ומול אקוואדור. 

גם איטליה לא הרשימה במשחקי הידידות ששיחקה לפני המונדיאל במהלכן היא סיימה בתיקו מול אירלנד ומול לוקסמבורג וניצחה 3:5 את פלומינזה.

במונדיאל הקודם, בדרום אפריקה ,2010 אנגליה של פאביו קאפלו הגיעה כרגיל עם ציפיות בשמיים אבל התרסקה עם תצוגת כדוӨגל עלובה, עברה בקושי את שלב הבתים עם 0:1 דחוק על סלובניה רק כדי להיות מובסת 1:4 מול גרמניה השנואה.

הסגל האנגלי מלא כוכבים שמשחקים באנגליה והבולטים שבהם הם הארט, שוערה של מנצ'סטר סיטי. בהגנה ישחקו ג'ונסון, קייהיל, סמאלינג וג'ונס. בקישור יבלטו Ӓ'רארד, ווילשייר, למפארד, צ'מברלין, סטרלינג ובארקלי כשבחוד של אנגליה ישחקו רוני, וולבק וסטארדיג'.

אצל איטליה, מהצד השני, רוצים לשכוח את המונדיאל העלוב ב-2010 שהיה מבוסס על הכוכבים של 2006, בעיקר שחקנים וותיקים, ואיטליה הודחה כבר בשלב הבתים.
החוד של איטליה בנוי מכמה כוכבים גדולים, ביניהם באלוטלי, קאסאנו, דסטרו ורוסי. בקישור האיטלקי ישחקו דה רוסי מרומא, מרקיזיו מיובנטוס ורומולו. בהגנה ישחקו אבאטה ממילאן, פאלאטה מפארמה, פסקואל מפיורנטינה וראנוקיה מאינטר. 

שני המפגשיםȠהרשמיים האחרונים בין השתיים נסתיימו בתוצאות תיקו. באליפות אירופה לפני שנתיים הן נפגשו ברבע הגמר, שם ניצחה איטליה בפנדלים לאחר 0:0. המשחק האחרון בין השתיים היה משחק ידידות לפני שנתיים, בו ניצחה אנגליה 1:2.

הנבחרת שתפסיד תהיה חייבת ככל הנראה לנצח את אורוגוואי החזקה כדי לעלות. איטליה מביאה שמות גדולים למונדיאל הזה כשהאנגלים ידועים כלוזרים לא קטנים. יהיה משחק צמוד מאוד, קשה מאוד להימור. לדעתנו ההגנות ידברו במשחק הזה, לא נראה יותר מדי שערים ושתי הקבוצות יחלקו נקודות.

אנגליה - אәטליה - X

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9