ליברפול הועמדה למכירה

הבעלים האמריקאיים של ליברפול טום היקס וג'ורג' ג'ילט, הודיעו היום על כוונתם למכור את המועדון מוכה החובות. מנכ"ל "בריטיש אירווייס" לשעבר, מונה ליו"ר החדש והוא יפקח על המכירה

יום שישי 16 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
טום היקס וג'ורג' ג'ילט, הבעלים האמריקאיים של מועדון הכדורגל ליברפול, הודיעו היום כי בכוונתם למכור את הקבוצה.

היקס וג'ילט, מינו את מרטין ברוטון, לשעבר הבוס של ענקית התעופה הבריטית "בריטיש אירווייס", ליו"ר החדש של המועדון, כשתפקידו יהיה לפקח על מכירת הקבוצה לידיים חדשߕת.

היקס וג'ילט מסרו כי הם כבר קיבלו מספר הצעות לרכישת הקבוצה ויחד עם בנק ברקליס, שהוא הנושה העיקרי של המועדון, ייבחר הקונה המתאים. היקס וג'ילט גם מסרו כי הם קיבלו את התמיכה המלאה של הבנקים למכירת המועדון, ששרוי בחובות כבדים.
<͢r/> בהצהרה לתקשורת מסרו היקס וג'ילט: "הבעלות על מועדון הכדורגל של ליברפול בשלוש השנים האחרונות הייתה חוויה מספקת ומסעירה בשבילינו ובשביל המשפחות שלנו. אחרי שהובלנו את המועדון למקומו, החלטנו למכור את המועדון לבעלים שייקח אותו צעד אחד קדימה לשלב Ӕבא שלו. אנחנו מאושרים שמרטין ברוטון הסכים לקבל את תפקיד יו"ר המועדון. מרטין הוא איש עסקים מכובד, בעל שיקול נהדר, שיעשה את הטוב ביתר עבור האינטרסים של המועדון ושל האוהדים". 

 ברוטון מסר: "אני אנהל את המכירה בצורה הטובהȠביותר, לטובת המועדון והאוהדים שלו. מועדון הכדורגל של ליברפול הוא אחד הגדולים בעולם והמטרה שלי היא למצוא בעלים שישפרו את המצב הכלכלי ויובילו את הקבוצה להצלחה מקצועית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק