אשלי קול חוזר למגרשיםח

ודשיים אחרי הפציעה בקרסול חוזר אשלי קול לסגל צ'לסי וישב מחר (שבת) על הספסל בדרבי מול טוטנהאם

יום שישי 16 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
בשורה משמחת לאוהדי צ'לסי ובעיקר אולי לאוהדי נבחרת אנגליה. אשלי קול, המגן השמאלי המצויין של הכחולים ושל נבחרת שלושת האריות, חוזר מחר (שבת) למגרשים אחרי פציעה ארוכה.

קול, בן ה-29, שבר את הקרסול לפני קצת יותר מחודשיים במשחק הליגה בו הפסידה קבוצתו לאברטון 2:1. כעת, אחרי שהחלים לחלוטין מהפציעה יעמוד קול לראשותו של קרלו אנצ'לוטי בארבעת המשחקים שנותרו לקבוצה בליגה וכן בגמר הגביע מול פומפיי וגרנט.

אנצ'לוטי אמר לקראת החזۨה של קול: "הוא החלים במאה אחוז מהפציעה והתאמן היטב כל השבוע". אך לא רק אנצ'לוטי יכול להיות מרוצה מהחזרה של קול, אלא גם ובעיקר מנג'ר נבחרת אנגליה פאביו קאפלו שבונה על קול להרכב הנבחרת במונדיאל הקרב ובא.

לקול יש כאמור ארבעה משחקי̠ליגה וגמר גביע כדי לחזור לכושר ולהוריד מעליו את החלודה, בכדי להגיע מוכן לחודש יוני ולהשתתף במפעל החשוב מכולם עבור כל כדורגלן - הגביע העולמי. החזרה של קול משמעותית במיוחד עבור נבחרת אנגליה, שכן המגן השמאלי הבכיר השני של הממלכה, ווין ברידג' ממנצ'סטר סיטי, פۨש מהנבחרת בעקבות הפרשה המביכה של אשתו עם ג'ון טרי.

כעת נותר לראות אם קול הזריז והמוכשר אכן יחזור במהרה לכושרו מלפני הפציעה ויעזור לצ'לסי להשיג את הדאבל שהיא כל-כך רוצה, ומי יודע אולי גם יעזור לאנגליה להביא את הגביע העולמי הביתה אחרי 44 שנים.<Ţr/>

תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק