האבק ידחה את אינטר נגד בארסה?

באופ"א מעריכים כי משחק ליגת האלופות בין אינטר לברצלונה ביום שלישי ייערך כמתוכנן, אך מודים כי קיים חשש עקב השבתת עשרות נמלי תעוӤה באירופה בגלל האבק מהר הגעש באיסלנד

שבת 17 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
ענן האבק שיצר הר הגעש באיסלנד ממשיך לגרום להשבתת עשרות נמלי תעופה ברחבי אירופה ולאחר שבוטלו כמעט כל הטיסות לצפון אירופה, החל מיום רביעי, החלו להיסגר גם נמלי תעופה ӑדרום אירופה, כולל איטליה וספרד.

הבוקר (שבת) הודיעו שלטונות התעופה באיטליה כי ייתכן ונמל התעופה של מילאנו הצפונית ייסגר ובכל מקרה חלק ניכר מהטיסות יידחו עקב הגעת ענן האבק לאזור צפון איטליה.

במקביל, בוטלו גם מספר טיסות בספרד. ביטול הטיסות אמור להיפסק במהלך מוצאי שבת אך מומחי תעופה מתקשים להבטיח שבמהלך ימים ראשון ושני יחזרו נמלי התעופה באירופה לעבוד באופן סדיר. לפיכך, קיים חשש כי קבוצת ברצלונה לא תוכל לעשות דרכה עד יום שני מברצלונה למילאנו, לקראת משחק ליגת האלופות ביום שלישי מול אינטר.

גורם באופ"א הגיב לדיווחים: "הסיכוי שהמשחק יידחה הוא אפסי. נמצא את חלון הזמן ונעשה את הכל כדי שברצלונה תצא למשחק החוץ במילאנו. אם המשחק היה אמור להתקיים ביום ראשון או שני היינו בבעיה, אך ההערכות הן כי&Ůbsp;כבר מחר ניתן יהיה לטוס בחופשיות".

מי שכן אמורים לסבול הם אלפי אוהדים מכל העולם, כולל מישראל, שרכשו כרטיסים למשחק ובגלל פקק התנועה האווירי העצום שנוצר, לא יהיו בסדר העדיפויות של חברות התעופה כדי להגיע למילאנו עד ליום המשחק. 
č
ביום רביעי ייערך המשחק בין באיירן מינכן לליון, בגרמניה, אך אין שום חשש לביטולו מאחר וניתן להגיע ברכבות וברכב מעיר לעיר. שחקני ליון, כמו גם האוהדים הרבים, יעשו את דרכם בקלילות לקראת משחק חצי הגמר השני. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק