קליבלנד תביס כבר בפתיחה

סיום עונה וקאמבק אדיר לשיקאגו בולס, שכמו בשנה שעברה נכנסים בקושי לפלייאוף, אבל מגיעים אליו בכושר מצוייߟ. זה לא יעזור מול מי שעשויה להיות אלופה

שבת 17 אפריל 2010
דניאל חיימובסקי
הלילה יחלו משחקי הפלייאוף של ה-נ.ב.א ואנו עם המלצת WINNER  ראשונה.

משחק מספӨ 88: קליבלנד מול שיקאגו 11+

 סיום עונה וקאמבק אדיר לשיקאגו בולס, שכמו בשנה שעברה נכנסים בקושי לפלייאוף, אבל מגיעים אליו בכושר מצויין.  שיקאגו חלפה על פני טורונטו עשתה את שלה וקרעה את הניקס 1113:131, אבל זה ממ۩ לא ינחם אף אחד בקנדה, אחרי שהקבוצה שפתחה את העונה עם ציפיות בשמיים, מסיימים אותה על הקרשים. 

כמובן שהבעיה הגדולה ביותר של הבולס, נקראת לברון ג'יימס. קליבלנד, הפייבוריטית לזכייה בתואר, סיימה עם המאזן הטוב בליגה והיא נראיߪ בלתי ניתנת לעצירה, למרות ההפסד החסר משמעות במחזור האחרון לאטלנטה 83:99, שכמובן היה ללא לברון ג'יימס שקיבל מנוחה, וגם ללא מו וויליאמס ושאקיל אוניל הפצוע. במשחק עצמו ג'ף טיג נתן את משחק חייו לאור החסרונות הרבים של שתי הקבוצות, וסәים עם 24 נק' ו-15 אסיסיטים.

שיקאגו יגיעו לסדרה עם קליבלנד עם הרבה אנרגיות ומוטיבציה, אבל מול היכולות של לברון וחבריו, סוויפ קליל לקאבס בהחלט לא יפתיע. גם במשחק הראשון קליבלנד תביס. התחזית: 0:4 לקליבלנד בסרה והימור 1 על המשחק הראשון בסדרה למרות היתרון 11 שהעניקה מועצת ההימורים.


תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק